سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

دومین بدشانسی ملی پوش فوتبال بانوان در یک سال

به گزارش “ورزش تایمز”، فروغ موری ملی پوش فوتبال بانوان است که عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را نیز در کارنامه دارد. موری در فصل گذشته رقابت‌های لیگ یکی از بازیکنان تاثیرگذار و کلیدی تیم سپاهان اصفهان بود. موری در اسفند ماه سال گذشته به دلیل آسیب دیدگی در دیدار مقابل ایلام دچار پارگی رباط و مینیسک شد تا ۶ ماه از میادین به دور باشد و نتواند در اردوهای تیم ملی نیز حاضر شود.

پس از گذشت ۶ ماه، موری یک بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد تا مهیای حضور در دور نخست رقابت‌های انتخابی المپپیک ۲۰۲۰ شود. در حالیکه نام موری در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت، او یک روز پیش از اعزام به رقابت‌ها از ناحیه شکم در تمرینات تیم ملی دچار آسیب دیدگی شد تا دور نخست رقابت‌های انتخابی المپیک را از دست بدهد.

ملی پوش فوتبال بانوان یک روز پیش از اعزام به دلیل برخورد زانوی یکی از بازیکنان به شکم در تمرینات،  دچار پارگی روده کوچک شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت تا دومین بدشانسی خود در عرض کمتر از یکسال را تجربه کند.

تیم ملی فوتبال بانوان شب گذشته عازم رقابت‌های انتخابی المپیک شد و در نخستین بازی روز پنجشنبه مقابل لبنان صف آرایی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *