پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

دوست دارم سرمربی استقلال شوم/ تغییر مدیریت به سود استقلال نیست

به گزارش “ورزش تایمز”، محمود فکری در حاشیه مراسم برترین های لیگ و پس از دریافت جایزه بهترین سرمربی لیگ یک گفت: خوشحالم که توانستم به این مهم دست پیدا کنم. در نفت مسجد سلیمان روزهای خوبی داشتم اما شرایط به گونه ای نبود که در این تیم بمانم و ترجیح دادم نفت مسجد سلیمان را با تمام علاقه ای که به آن و مردمش داشتم ترک کنم.

وی تاکید کرد: این روزها در بوشهر آرامش خاصی دارم و از مردم بوشهر هم تشکر می کنم که علاقه خاصی به تیم محبوبشان دارم و از ما حمایت می کنند.

فکری در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان تغییرات زیادی داشتند و حالا به دنبال این هستند که به شرایط گذشته دست پیدا کنند.

سرمربی شاهین بوشهر تاکید کرد: با آمدن شفر، استقلال روز به روز بهتر شد و توانست با بازیهای خوب نتایج قابل قبولی کسب کند و امید را به هواداران تیمش بدهد اما امسال کمی کار برای او هم سخت شده، تغییر مدیریت، رفتن چند بازیکن شرایط برای شفر هم سخت کرده ولی اعتقاد دارم او با تجربه بالایی که دارد می تواند باز هم موفق باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به سرمربیگری در استقلال هم فکر می کنید و نمی رسید به سرنوشت منصوریان دچار شوید، گفت: من هم دوست دارم در زمان مناسب و با تجربه زیادی که کسب می کنم سرمربی استقلال شوم اما به زودی این کار را نخواهم کرد و نمی خواهم یک تجربه ناموفق را در استقلال داشته باشم.

فکری در خصوص جدایی برخی بازیکنان استقلال و رفتن آنها به کشورهای دیگر گفت: در زمان ما هم چنین اتفاقاتی رخ می داد و این طبیعی است و باید باشگاه همیشه به فکر این اتفاقات هم باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم روزهای خوبی را برای استقلال شاهد باشیم و این تیم بتواند موفقیت های زیادی کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *