شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

دعوت فدراسیون فوتبال از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از جامعه بزرگ فوتبال و ورزش و آحاد ملت شریف ایران طی اطلاعیه‌ای برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

روابط عمومی فدراسیون اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:
انقلاب اسلامی کشورمان نتیجه و ثمره خون پاک بهترین فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی (ص) است. انقلابی که با معماری بنیانگذار انقلاب، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد.

ملت همیشه در صحنه و سربلند ایران همواره در سال‌هایی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می‌گذرد با حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش به آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ارزش‌های انقلاب اسلامی را نشان داده‌اند.

بر همین اساس و در ادامه این راه که وظیفه دینی و شرعی هر ایرانی است، در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، فدراسیون فوتبال همراه با آحاد جامعه ورزش به خصوص جامعه فوتبال کشور و با دعوت از همه مردم عزیز ایران اسلامی به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن تاکید بر حفظ و حراست از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهد کرد.

وعده دیدار با جامعه ورزش؛
ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۲ بهمن در غرفه وزارت ورزش و جوانان،شرق به غرب خیابان آزادی، بعد از تقاطع یادگار امام، نرسیده به کوچه غدیر، مقابل نمایندگی ایران خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *