سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

درگیری کادر فنی دو تیم در شب جنجالی خبرنگاران

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر رفت.

* در بین دونیمه هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس در زمین نماندند تا بدن هایشان را گرم کنند. این در حالی بود که تمام بازیکنان نیمکت نشین السد در چمن آزادی باقی ماندند و خودشان را گرم کردند.

* هنگام به ثمر رسیدن گل اول السد چند تن از خبرنگاران قطری شادی زایدالوصفی در جایگاه خبرنگاران داشتند. همین موضوع باعث شد تا یکی دو نفر از خبرنگان ایرانی نیز لحظه به ثمر رسیدن گل پرسپولیس سمت آنها رفته و ابراز خوشحالی کنند. جنجال خبرنگار ایرانی با وساطت دیگران به پایان رسید و وی نیز در ادامه از خبرنگاران قطری عذرخواهی کرد.

* یکی از اعضای کادر فنی السد قطر معتقد بود توپ جمع کنی که سمت نیمکت پرسپولیس است وقت کشی می کند و کادرفنی پرسپولیس را مقصر دانست. همین امر باعث شد تا درگیری لفظی بین نیمکت نشینان دو تیم صورت بگیرد.

* سید جلال حسینی که معمولا برای زدن ضربات سر هنگام ارسال کرنرها به خز حمله پرسپولیس اضافه می شد در این بازی پیشروی نداشت تا سرخپوشان در ضد حملات با خطر مواجه نشوند.

* نیمکت نشینان پرسپولیس در طول نیمه دوم محو بازی بودند و خودشان را گرم نمی کردند. همین امر باعث شد تا برانکو به شدت از آنها عصبانی شود و از دستیاران خود خواست تا به آنها تذکر دهد. برانکو وقتی دید آنها گرم نمی کنند اعلام کرد لزومی نیست پشت دروازه بایستند و بهتر است روی نیمکت بنشینند. این اتفاق پس از ورود امید عالیشاه به زمین مسابقه رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *