یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

درخواست دو اردوی کوتاه مدت و چند بازی تدارکاتی داریم

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  حمید استیلی که روز گذشته پیرامون آخرین وضعیت و برنامه های تیم امید در نشست مشترکی با رئیس و جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال حضور یافت در این خصوص گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوب و مفیدی با آقای تاج و مسئولان بخش های مختلف فدراسیون فوتبال داشتیم. مسائل و موضوعات بسیار مهمی در این جلسه مطرح شد و حمایت قاطع ریاست فدراسیون فوتبال موجب دلگرمی همه ما و اعضای تیم ملی امید است.

استیلی اضافه کرد: در این جلسه ابتدا گزارشی از روند کاری تیم امید، بازی های دوستانه و تدارکاتی انجام شده و روند انتخاب اعضای تیم و بازیکنان ارائه دادیم. همچنین بر این موضوع تاکید شد که تلاش کردیم با کمترین هزینه و صرفه جویی مناسب برنامه های خوب و مفیدی را اجرا کنیم. آقای تاج هم پس از شنیدن گزارش فعالیت های صورت گرفته اعلام کرد که تمامی ظرفیت ها و بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در راستای حمایت از تیم امید بسیج خواهد شد و با تمام توان به دنبال موفقیت این تیم در مسابقات فروردین ماه هستیم.

مدیر تیم امید ایران گفت: طبق توصیه آقای تاج از سازمان لیگ درخواست شد که در برنامه مسابقات توجه ویژه ای به مسئله تیم امید صورت بگیرد و در این زمینه با تیم ما همکاری شود. به هر ترتیب فرصت زیادی تا آغاز بازی های مقدماتی باقی نمانده است؛ در حالی که مسابقات لیگ و رقابت های آسیایی هم با برنامه ای فشرده برای باشگاه ها برگزار می شود که در این شرایط دسترسی ما به بازیکنان و امکان برگزاری اردو و بازی های تدارکاتی بسیار سخت می شود. بر همین اساس درخواست کردیم مساعدت های لازم صورت پذیرد تا حداقل دو اردوی کوتاه مدت سه روزه را در پیش داشته باشیم و از ۱۲ اسفند وارد آخرین اردو به صورت شبانه روزی شویم.

استیلی در ادامه اظهار داشت: آقای تاج از کمیته بین الملل هم درخواست کرد که برنامه ریزی مناسبی برای انجام دو یا سه مسابقه تدارکاتی مناسب پیش از آغاز رقابت ها داشته باشد که می تواند این بازی ها کمک خوبی برای ما باشد. بخش های فرهنگی و روابط عمومی هم تلاش می کنند تا با تبلیغ مناسب این بازی ها زمینه ساز حضور پرشور فوتبال دوستان در ورزشگاه ها برای این ۳ مسابقه باشند.

مدیر تیم فوتبال امید ایران در پایان گفت: حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم شایسته قدردانی است و همه ما را دلگرم ساخته. امیدواریم همکاری و حمایت سایر بخش های فوتبال خصوصا باشگاه ها هم به همین شکل باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش روی نتایج خوبی کسب کنیم. فراموش نکنیم که رقابت های این مرحله بسیار سخت و حساس است و ما با تیم قدرتمندی مثل عراق هم گروه هستیم. همچنین از هر گروه تنها تیم اول به شکل قطعی صعود می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *