پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

دبیرکل و پنج عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کنار گذاشته می‌شوند

به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون فوتبال که یکی از خبرسازترین فدراسیون های ورزشی است از چند هفته پیش و به دنبال مطرح شدن بازنشسته بودن مهدی تاج مورد توجه تر از همیشه بود. با وجود تاکیدی که از سوی مراجع قانونی برای کنار رفتن بازنشسته ها صورت گرفته بود، تاج و یاران بازنشسته اش در فدراسیون فوتبال حاضر به کناره گیری نبودند.

آنها با این توجیه که فدراسیون فوتبال یک نهاد غیردولتی است و شامل منع بکارگیری بازنشسته نمی شوند، قصد داشتند به کارشان ادامه دهند اما جلساتی که بین مهدی تاج با مسعود سلطانی فر و سیدرضا صالحی امیری برگزار شد، در نهایت منجر به ماندن تاج در ریاست فدراسیون فوتبال شد.

“ورزش تایمز” کسب اطلاع کرد که طبق توافق صورت گرفته هر چند مهدی تاج با استفاد از ماده ۶۰ قانون خدمات کشوری به کار بازگشته و مشکلی برای فعالیت در فوتبال ندارد، اما اعضای بازنشسته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید مسئولیت شان را ترک کنند.

محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی، حیدر بهاروند، محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان و علی کفاشیان اعضای هیات رئیسه این فدراسیون به دلیل بازنشسته بودن باید استعفا بدهند. قرار است این افراد در مجمع فدراسیون فوتبال استعفایشان را اعلام کنند تا جانشینان آنها مشخص شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *