چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

داور می‌توانست مدافع پرسپولیس را اخراج کند/ دفاع حریف عالی بود

به گزارش “ورزش تایمز”، نبیل معلول بعد از شکست ۳ بر یک الدحیل قطر مقابل پرسپولیس در نشست خبری حاضر نشد و داود کمک خود را به این نشست فرستاد تا پاسخگوی خبرنگاران باشد.

مربی الدحیل گفت: به پرسپولیس بابت این برد در استادیوم بزرگ آزادی تبریک می گویم .ازاستقبال ایرانی ها ممنون هستیم که خوب بود.

وی ادامه داد: در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می دهد. ما گل اول را زدیم و این گل به ما انگیزه داد. در نیمه اول نقشه هایی که کشیدیم جواب داد. در ۴۵ دقیقه ابتدایی دفاع و ضدحمله خوبی داشتیم.

مربی الدحیل درباره داور بازی نیز اظهار نظر کرد و گفت: داور خوب بود اما به نظرم می توانست مدافع پرسپولیس را به خاطر خطایی که کرد اخراج کند.

داود تصریح کرد: به هر حال گل اول را روی یک رفت و برگشت خوردیم و دومی را هم بیهوده دریافت کردیم که در واقع گل به خودی بود. آخرین گل را هم روی اشتباهات بازیکنان خوردیم. در هر صورت باید به پرسپولیس تبریک بگویم.

داود درباره عدم حضور نبیل معلول در کنفرانس خبری اظهار داشت: ما برای شما احترام قائلیم اما باید بگویم سرمربی تیم آنقدر انرژی مصرف کرده بود که نمی توانست در این نشست حضور داشته باشد. من هستم تا پاسخگو باشم.

مربی الدحیل در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر بی برنامه بودن تیمش در نیمه دوم عنوان کرد: هیچ تیمی بدون نقشه وارد زمین نمی شود. در نیمه اول خوب بودیم و بردیم. در بین دونیمه با بازیکنان صحبت کردیم که بازی تمام نشده است و باید برای صعود یک گل دیگر هم می زدیم. اما چند اشتباه داشتیم. جلوی پرسپولیس نباید اشتباه می کردیم. پرسپولیس قوی بود و جنگید.  متاسفانه صعود نکردیم و این خوب نیست.

وی درباره سرمایه گذاری هنگفتی که باشگاه الدحیل برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا کرده بود اما موفق به رسیدن به هدفش نشد تصریح کرد: الدحیل در این بازی کامل نبود. یوسف المساکنی و اسماعیل را نداشتیم. امروز یک بازیکن خارجی داشتیم و آن هم ادمیلسون بود. سوال شما عادلانه نبود. ما بهترین عملکردمان را نشان دادیم. به هر حال فوتبال همین است و باید بازی خودمان را نشان دهیم.

داود در پایان درباره عدم استفاده از یوسف العربی که می توانست فوتبال الدحیل را تهاجمی تر کند خاطرنشان کرد: دفاع پرسپولیس فوق العاده بود. اما تصمیم داشتیم از کندی آنها استفاده کنیم. همین روش را هم پیش گرفتیم اما نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *