چهارشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

داشته‌های پرسپولیس همین است/ مشکلات مالی بازیکنان باید حل شود

به گزارش “ورزش تایمز”، کمال کامیابی نیا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر ذوب آهن در ورزشگاه آزادی گفت: به سه امتیاز شیرین دیگر دست پیدا کردیم و توانستیم موقعیت خود را در جدول بهبود بخشیده و به صدر جدول نزدیک شویم. بازیکنان پرسپولیس از جان مایه گذاشتند و با همین بضاعت کمی که داریم باز هم به یک پیروزی خوب دست پیدا کردیم.

کامیابی نیا در ادامه افزود: مطمئن باشید با جذب بازیکنان مورد نظر برانکو، پرسپولیس در نیم فصل دوم قدرت اول ایران خواهد بود و ما تلاش می کنیم هم در لیگ برتر و هر لیگ قهرمانان موفق باشیم.

وی در خصوص مصدومیت کتفش و اینکه چه زمانی جراحی خواهد کرد، ادامه داد: باید با پزشکم مشورت کنم و ببینم او چی می گوید خودم همین دوست دارم این مشکل برطرف شده و دیگر دچار مصدومیت نشوم.

وی در خصوص دریافتی هایش از پرسپولیس گفت: سئوال خوبی کردید. ما از ابتدای فصل تا الان که با شما صحبت می کنم بین ۱۵ تا ۲۰ درصد دریافتی داشتیم البته گرشاسبی تلاش زیادی کرده تا بتواند این مشکل را هر چه زودتر برطرف کند و ما هم امیدواریم با تلاش های مدیرعامل پرسپولیس هر چه زودتر مطالباتمان را دریافت کنیم.

کمال کامیابی نیا در پایان و در خصوص حمایت هواداران از سیدجلال حسینی تصریح کرد: او شایسته این حمایت است. سالها برای فوتبال ما زحمت کشیده و هواداران پرسپولیس قدر او را به خوبی می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *