یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

خیلی‌ها شعار می‌دهند و تهمت می‌زنند/ وقت دزدی‌ها این آقا کجا بود؟

به گزارش “ورزش تایمز”،  علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن در سالن کنفرانس سازمان لیگ گفت: فردا بازی سختی داریم. بازی قبلی مقابل پیکان را بد باختیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره باخت این تیم مقابل پیکان ادامه داد: با اشتباهات بچه‌گانه در بازی با پیکان شکست خوردیم اما اکنون خودمان را جمع‌و جور کردیم و خوب تمرین کردیم.  می‌خواهیم مقابل ذوب‌آهن که تیم بزرگ قدرتمندی است سه امتیاز را بگیریم.

وی تصریح کرد: در اوایل بازی پنالتی ما گرفته نشد وگرنه می توانستیم نتیجه را هم تغییر دهیم. حالا دیگر بازی قبل را فراموش کردیم و هم ما اشتباه داشتیم هم داور و هم بازیکنان. مطمئنا فردا از موقعیت‌های گل‌مان بهتر استفاده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مور محرومیت احتمالی مهدی ترابی به دلیل عدم رعایت مسائل حرفه ای در نقل و انتقالات اظهار داشت: بحث قانون سربازی تغییر کرده است. قوانین مربوط به تیم ها برای جذب این بازیکنان هم تغییر کرده استو 

دایی در مورد اینکه نگران این موضوع نیست که به سرنوشت مهدی طارمی دچار شود هم صحبت کرد و گفت: نه من فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد. زمانی که او قرارداد داشته بحث سربازی بوده است که اکنون خیلی چیزها تغییر کرده است. اکنون بازیکنان ملی‌پوش تا ۳۱ سالگی و بازیکنان لیگ برتری تا ۲۸ سالگی می‌توانند سربازی نروند. کار بزرگ و درستی انجام شده است. زیرا باشگاه‌هایی که بازیکن سازی می‌کنند اکنون می‌توانند از بازیکنانشان استفاده کنند. بازیکنان لیگ برتری تا ۲۸ سالگی می‌توانند بازی کنند و به سربازی نروند.

وی در مورد اشتباهات داوری به صراحت گفت: متاسفانه در اکثر بازی‌های لیگ اشتباه داوران زیاد بوده است. باید این مشکلات را حل کنیم. ضربه‌ای که به یکی از بازیکنان زده شد می‌توانست چند ماه محرومیت داشته باشد اما دفاع غلط از عملکرد داور به داوران ما ضربه می‌زند. داوران خیلی خوبی داشته و داریم. از قدیم که صالحی و نظری بوده‌اند تا فنایی در جام جهانی قضاوت کرد و علیرضا فغانی که در رده بندی جام جهانی حضور داشت. اینها نشان می‌دهد که پتانسیل داوری ما زیاد است. اما نباید از داوران دفاع بی‌مورد کنیم. همه اینها هفته قبل دیدند که داور هفته گذشته ما خوب نبود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اعتراض یکی از نمایندگان مجلس به کمک علی دایی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه گفت: اظهار داشت:عادت به شعار دادن کرده‌ایم. از یکی دو نفر به مراجع قضایی شکایت کرده‌ایم. هر کس باشد من کارم را می‌کنم. آنها باید مقابل قانون پاسخگو باشند. اول از همه باید بگویم من نیستم که باید پاسخگو باشم بلکه شما هستید که باید جواب بدهید.

دایی افزود: متاسفانه امثال این آقا از تریبون ملت تبلیغات می‌کنند. در حالی که ورزشکاران خود را خرج کردند تا پول جمع شود و مشکل حل شود. می‌دانستم  چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و این حرفها را مطرح می کنند.  فقط یک سوال دارم. این آقا که نماینده مجلس است یکبار جلو آمد تا بگوید مشکل را حل کنیم؟

سرمربی نارنجی پوشان پایتخت تصریح کرد: کسی که عمل می‌کند شعار نمی‌دهد. ما یاد گرفته‌ایم عملگرا باشیم.  شاهرگمان برود پای کارمان می‌ایستیم. متاسفانه خیلی هم شعار می‌دهند و متاسفانه تهمت هم می‌زنند. من را با این آقا که نماینده مجلس است مقایسه کنید. آقایان لذت خرج کردن از جیب برای کمک به مردم را نچشیده اند و شاید تا ابد هم نچشند.

دایی ادامه داد: هزاران میلیارد از کشور خارج می‌شود. خود من در جایی بودم که نام فردی را گفتند که چقدر پول از بیت‌المال و پول مردم برداشته است و اسمش را نمی‌دانستم. کسی آنها را نمی‌شناسد. تمام پولی که سلبریتی‌ها جمع کرده اند ۲۰ میلیارد تومان نمی‌شود.  پول‌های زیادی از بیت‌المال از کشور خارج شده است انوقت این آقا کجا بود. شما از مردم رای گرفته اید و شما باید پاسخگو باشید نه من. با دلم با مردمم صحبت می کنم. پول حلال خودم را نمی‌توانم ساده خرج کنم چه برسد به پول مردم که دستم است. خیلی از این آقایان فقط با زیر آوار مانده ها عکس گرفتند تا قاب کنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود:‌هنگام جام جهانی به کرمانشاه رفتم در آن روستایی که کار می‌کنیم هنوز خیلی‌ جاها آواربرداری نشده است. آنها باید پاسخ بدهند. من مثل بقیه نیستم حرف نزنم و از حقم دفاع نکنم. این آقایان فقط شعار می‌دهند. شما باید گزارش دهید شما در دولت قبل وزیر آموزش و پرورش بودی چه کار کرده‌ای؟ ‌من به خاطر عشقم کار می‌کنم با این مردم حال می‌کنم. احتیاجی هم به دروغ گفتن ندارم. کارم هم سیاست نیست. کارم زندگی با مردم است. حاضرم همه باشند و من با این آقا صحبت کنم تا ببینم این آقا چه کرده است؟ وظیفه‌اش چه بوده و چه کارهایی انجام داده است. هم از این آقا و هم از آقایی دیگر شکایت می‌ کنم به خاطر تهمت‌هایی که زدند.

دایی در ادامه افزود: فقط به مردم جواب می‌دهم. اینکه من چه کرده‌ام و چه می‌کنم. باید بگویم مدتی حساب ها بسته شد که باعث کندی کارمان شد.  وجدانم اجازه نمی‌دهد تنبلی کنم.  با شرکتی صحبت کردیم که کارها را حرفه ای انجام دهد.  برای رفع مسدود شدن حساب‌ها و گرفتن مجوز با کسی نبوده که جلسه نداشته باشیم. از وزیر مسکن و شهرسازی گرفته تا صحبت تلفنی با رئیس بنیاد مسکن و استاندار. با هر کسی بگویید جلسه گذاشتم. از استاندار کرمانشاه آقای بازوند و همکاران‌شان که به ما خیلی لطف کردند که واقعا جا دارد از آنها تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *