دوشنبه , ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

حمایتهای درمانی از پادوانی انجام می‌شود

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این دیدار مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان سلام مسعود سلطانی فر را به مدافع مصدوم استقلال رساند و گفت: باشگاه استقلال بایستی حمایت های درمانی از پادوانی را ادامه دهد و اگر مطالباتی هم دارد انجام دهد.

سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در این ملاقات با پزشک معالج لئونادرو پادوانی صحبت کرد و جویای احوال او شد. 

پزشک معالج مدافع استقلال، وضعیت عمومی و روند پیشرفت وی را خوب توصیف کرد ولی زمان بهبودی دقیق پادوانی را بسته به عوامل زیادی دانست که اظهار نظر قطعی در این مورد به زمان بیشتری نیاز دارد.

اسبقیان و ناظمی همچنین دقایقی با پادوانی همکلام شدند و از او خواستند به عنوان مهمان کشور ایران هرگونه کمی و کاستی را به اطلاع آنها برساند تا از طریق وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی در روند درمانی این بازیکن تسریع و تسهیل گردد. 

پادوانی نیز ضمن تشکر از وزیر ورزش و حوانان گفت: این موضوع باعث بازگشت روحیه به من شد. از اینکه به اینجا آمدید و پیگیر حال من بودید بسیار ممنونم و امیدوارم به زودی سلامت خودم را بدست بیاورم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *