جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

حضور یمنی‌ها در ورزشگاه با طبل و بلندگو/ پیش‌بینی عجیب یک هوادار

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از امارات، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۹:۳۰ امشب به وقت تهران نخستین دیدار خود در هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا را در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی مقابل یمن برگزار می کند. حاشیه های پیش از شروع بازی را در پی می خوانید:

* مسئولان برگزاری بازی در فاصله سه ساعت مانده به آغاز این دیدار، مراسم مربوط به شروع بازی ا در چمن ورزشگاه اجرا کردند تا هماهنگی های لازم را مرور کنند. قرار است آیین مربوط به شروع هر بازی در رقابت های جام ملت های آسیا در دیدار ایران و یمن هم لحاظ شود تا پیراهن  بزرگی که از تیم های ملی دوکشور تهیه شده است را به نمایش درآورند.

* هواداران ایران و یمن در فاصله بیش از سه ساعت مانده به آغاز بازی در ورزشگاه حضور دارند. این در حالی است که طبق اعلام مسئولان AFC قرار است درهای وروردی ساعت ۱۷ به وقت محلی برای هواداران باز شود.

* هواداران یمنی با پرچم های بزرگ و طبل و بلندگو در ورزشگاه حاضر هستند تا با سر و صدای مخصوص به کشورهای عربی در استادیوم حضور داشته باشند.

* تنی چند از هوداران ایرانی در گفتگو با “ورزش تایمز” انتظار داشتند تیم ملی نتیجه قاطعی را مقابل یمن بگیرد. یکی از این هواداران پیش بینی برد ۱۰ بر صفر به سود شاگردان کارلوس کی روش را داشت!

* هواداران یمنی مسیر وردو اتوبوس این تیم به داخل ورزشگاه را شناسایی کرده اند و می خواهند هنگام ورود اعضای این تیم به تشویق آنها بپردازند.

* هرچه به زمان شروع بازی نزدیک می ویم خبرنگاران بیشتری وارد مرکز رسانه ای ورزشگاه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *