دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

حضور چهره‌های سرشناس ورزشی در مراسم دومین سالگر مرحوم پورحیدری

به گزارش “ورزش تایمز”، چهره سرشناس و ارزنده تاریخ باشگاه استقلال دو سال پیش در چنین ایامی بعد از مبارزه‌ای طولانی با بیماری صعب العلاج سرطان تسلیم مرگ شد تا زندگی ابدی‌اش را آغاز کند. باشگاه استقلال بعد از آن که مراسم یادبودی روز جمعه پیش بر مزار آن مرحوم برگزار کرد، عصر امروز نیز مراسمی دیگر با حضور جمعی از چهره‌های سرشناس فوتبال برگزار نمود.

در این مراسم دکتر شجاعی همسر زنده یاد پورحیدری از باشگاه استقلال بابت برگزاری این مراسم تشکر کرد و در خصوص چهره ماندگار تاریخ باشگاه استقلال سخنانی ایراد کرد.

امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در این مراسم پیام دکتر سلطانی فر وزیر ورزش را به سمع حضار رساند. دکتر داورزنی معاون وزیر ورزش و جمعی از مدیران این وزارتخانه در این مراسم حضور داشتند تا یاد مربی فقید آبی پوشان را گرامی بدارند.

محمدرضا داورزنی، جهانگیر کوثری و غلامحسین فرزامی از پیشکسوتان استقلال نیز در خصوص منصور پورحیدری صحبتهایی را برای حضار بیان داشتند.

علی پروین، عبدالحمید احمدی، مصطفی کواکبیان و بسیاری از پیشکسوتان فوتبال ایران به خصوص پیشکسوتان استقلال از جمله حضار در این مراسم بودند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *