شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

حریفان قدرتمندی در فوتبال آسیا داریم/به سطح تیم های بزرگ نمی رسیم

به  گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال دختران زیر ۱۶ سال با هدایت شادی مهینی موفق شد از مرحله نخست رقابت‌های مقدماتی  قهرمانی آسیا صعود کند و اسفندماه در مرحله دوم با تیم‌های استرالیا، لائوس و ویتنام رقابت کند.

سرمربی تیم فوتبال دختران زیر ۱۶ سال بانوان در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره حضور در مرحله دوم رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا گفت: مرحله دوم رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا به میزبانی لائوس برگزار خواهد شد و با تیم‌های لائوس، استرالیا و ویتنام همگروه هستیم که روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۶ اسفندماه با حریفان بازی خواهیم کرد.

شادی مهینی درباره لغو برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی زیر ۱۶ سال بلاروس گفت: به دلیل مشکل ویزا تیم بلاروس موفق نشد پیش از مرحله دوم رقابت‌های مقدماتی در ایران حاضر شود به همین دلیل این دیدار لغو شد. روز سه شنبه یک دیدار تدارکاتی با تیم زیر ۱۹ سال برگزار خواهیم کرد.  

وی درباره شانس صعود تیم فوتبال دختران از مرحله دوم مسابقات گفت: سطح رقابت‌ها در این مرحله فوق العاده بالاست، هرچقدر هم که آماده شویم همچنان نمی‌توانیم خودمان را از نظر سطح فنی به این تیم‌ها برسانیم. تیم‌های حاضر در جمع ۸ تیم بسیار قدرتمند هستند، نمی توانیم بگوییم از نظر سطح فنی به آنها رسیده‌ایم چرا که قدمت آنها در فوتبال بسیار زیاد است. اما تیم‌های ایرانی همیشه تلاش کرده‌اند و در سال‌های اخیر تیم‌های نوجوانان وجوانان بهترین نتایج را کسب کرده‌اند و در بین ۸ تیم برتر قرار گرفتهاند. امیدوارم دوباره این اتفاق تکرار شود.

میهنی تاکید کرد: همه ردههای سنی به مرحله دوم مسابقات صعود کردهاند و بزرگ ترین اتفاق در این دوره حضور مربیان مرد در کنار تیمهای ملی است. وجود عبدی و حبیبی در کنار تیمهای ملی بسیار تاثیر گذار و کمک دهنده است. رفته رفته شرایط و وضعیت بهتر می شود و امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *