شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

جزئیات کمک وزارت ورزش به فوتبال اعلام شد/ پاداش قهرمانی آماده بود

به گزارش “ورزش تایمز”، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد از ابتدای سال جاری ، ۲۷ میلیارد تومان کمک و چهار ونیم میلیون دلار ارز به فوتبال پرداخت کرده ایم که بسیار بیشتر از تعهد ابتدای سال وزارتخانه بوده است . 

داورزنی افزود : در این رابطه به پیشنهاد دکتر سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان و موافقت معاون اول رییس جمهوری یازده میلیارد تومان در سه مرحله ( دو و نیم ، پنج و سه و نیم میلیارد ) طی دو ماه جهت تامین هزینه های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی وهمچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت  که تا اینجای کار هر آنچه که مربوط به وزارتخانه بوده تمام و کمال انجام شده است .

داورزنی ادامه داد : با توجه به آمادگی تیم و اینکه تیم ۸ سال در اختیار سرمربی و کادر فنی گرانقیمت خود بود،  انتظار مردم،  قهرمانی این تیم در جام ملتها بود و ما پیش بینی پاداش این موفقیت را داشتیم تا در صورت قهرمانی بلافاصله پرداخت گردد .

معاون قهرمانی اضافه کرد :  از نظر ارزی نیز از ابتدای سال تا اوایل مهر ارز مورد نیاز تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ  چهار و دویست تومان  و از مهر ماه تاکنون ارز یورو با نرخ بازار ثانویه و مجموعا به میزان چهار و نیم میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است .

معاون قهرمانی در خصوص نتایج تیم ملی در جام ملتها اسیا گفت : درباره عملکرد تیم ملی و مسائل فنی، باید  فدراسیون پاسخگو باشد و قطعا به زودی این کار را انجام خواهد داد .

داورزنی تاکید کرد :  برای آینده تیم ملی بهتر است فدراسیون ابتدا اهداف و برنامه های خود را تا جام جهانی و جام ملتهای پیش رو تبیین کند و براساس آن گزینه های سرمربیگری تیم ملی را شناسایی و پس از رسیدن به جمع بندی معرفی کند . قطعا وزارت از این فرایند تیم ملی و سرمربی معرفی شده همچون گذشته حمایت خواهد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *