پنجشنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

جام را تقدیم پرسپولیسی‌ها می‌کنیم/ جریمه استقلال به ما ربطی ندارد

سعید فتاحی در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره دلایل اعلام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال باشگاهی ایران گفت: چند ماه قبل اعلام کرده بودیم سوپرجام در چه روزی برگزار می شود. برایمان هم فرقی نمی کرد چه تیم هایی قهرمان می شوند. تمام مسائل را بررسی کردیم و تاریخ سوپرجام را ۲۹ تیرماه اعلام کردیم. اما باشگاه استقلال تهران نسبت به برگزاری این بازی واکنش نشان داد و اعلام کرد نمی تواند در این تاریخ بازی کند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: آقایان می گویند نامه کتبی باشگاه استقلال به ما نرسیده است. مگر می‌شود بدون اینکه آنها اعلام کرده باشند حکمی را بدهیم. هر چقدر برنامه را بررسی کردیم متوجه شدیم نمی توانیم در تاریخ دیگری سوپرجام را بررسی کنیم.

وی درباره زمان تحویل جام قهرمانی به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باید مسائل اداری مربوط به این موضوع انجام شود و سپس جام را تقدیم پرسپولیسی ها خواهیم کرد.

فتاحی درباره میزان جریمه باشگاه استقلال تهران گفت: وظیفه داشتیم تکلیف سوپرجام را روشن کنیم. بقیه مسائل ربطی به ما ندارد و تنها گزارش های مربوطه را به مراجع قانونی فدراسیون فوتبال اعلام کردیم. تصمیم گیری در خصوص میزان جریمه آنها به عهده آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *