دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

تیم‌های بدهکار لیگ/ تهدید کنفدراسیون آسیا برای استقلال و پرسپولیس

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تاج صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به تیم‌های بدهکار لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا روی بحث بدهی و بدهکاران و تراز مالی حساس است و فدراسیون فوتبال نیز تاکنون کمال همکاری را با همه داشته است، منتها این روند، روند خوبی نیست که باشگاه‌ها پول خود را ندهند.

وی بیان داشت: بالاخره باشگاه‌ها نیز حرف‌هایی برای گفتن دارند و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم این را می‌داند که ما از برخی از درآمدهای جاری و ساری و حقوق حقه فوتبال که در تمام دنیا جاری است در کشور محروم هستیم، ما حق پخش را نمی‌توانیم بگیریم و این بیش از ۷۰ درصد درآمد باشگاه‌ها است و به همین دلیل باشگاه‌ها در بدهی‌های خود متوقف‌شده‌اند.

رئیس فدراسیون فوتبال بابیان اینکه در حال حاضر استقلال و پرسپولیس به لحاظ کنفدراسیون فوتبال آسیا تهدید می‌شوند و تعارف هم ندارد و بالاخره پارسال نیز این‌ها با یک فشار آمدند، گفت: امسال باشگاه‌ها با همه این شرایط نامطلوب مالی، بخش زیادی از تعهد خود را عمل کرده‌اند.

تاج با تأکید بر اینکه در لیگ ما به‌جز پرسپولیس،  استقلال و پدیده، تقریباً باشگاه بدهکار آن‌چنانی نداریم، گفت: برخی باشگاه‌ها هیچ بدهی در هیچ زمینه‌ای ندارند، تراکتور نیز در حال پرداخت بدهی‌های خود است.

وی ادامه داد: اما به وضع استقلال و پرسپولیس باید یک کمک جدی شود چراکه برخی از این بدهی‌ها مربوط به سال‌های قبل است و به‌خصوص برای استقلال باید کار بیشتری انجام داد.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: ما خودمان امیدوار هستیم، وزیر ورزش و جوانان دو روز پیش دستورات خیلی جدی برای رفع این بدهی‌ها دادند، من خودم به این امیدوار هستم که این اتفاق بی افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *