شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

تنش سفیر عربستان در جایگاه ویژه/ سعودی‌ها باز هم جنجال آفریدند

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال امید ایران از ساعت ۱۳.۳۰ امروز چهارشنبه در اولین دیدار خود در بازی های آسیایی اندونزی به مصاف عربستان رفته است.

در حاشیه این مسابقه اتفاقات عجیبی بیرون از زمین و بین مسئولان سیاسی و ورزشی ایران و عربستان رخ داد که منجر به ترک جایگاه ویژه از سوی سفیر عربستان شد.

در ردیف اول بخش جایگاه ویژه استادیوم هادی ساعی، باقرزاده، سفیر ایران و همچنین اصغر رحیمی از ایران به همراه سفیر عربستان و یکی دیگر از همراهان این تیم نشسته بودند، در دقیقه ۲۵ مسابقه سفیر عربستان مسئول اندونزیایی مسابقه را صدا و نسبت به این مساله اعتراض کرد.

سفیر عربستان با درخواستی عجیب از مسئول بازی خواست تا تعدادی از نمایندگان ایران از جایگاه ویژه به بیرون هدایت شوند که با پاسخ منفی مسئول بازی مواجه شد. سفیر عربستان در ادامه به نماینده شورای عالی المپیک آسیا هم اعتراض کرد و این نماینده هم به سمت هادی ساعی آمد و از وی خواست که تعدادی از مسئولان ایران جایگاه را ترک کنند. این مساله عصبانیت و پاسخ منفی هادی ساعی را در پی داشت به همین دلیل مسئولان عربستانی VIP را ترک کردند و بیرون از جایگاه ویژه مشغول تماشای بازی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *