یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

تمرین پیش از بازی امیدها مقابل عربستان در زمین خاکی

به گزارش “ورزش تایمز”، با دستور کادر فنی و پس از پیگیری های حمید استیلی یک زمین در نزدیکی هتل کلکشن ، هتل محل اقامت تیم ملی پیدا شد که البته زمین این کمپ کاملا خاکی بود. ملی پوشان تمرین خود ساعت ١٦:٣٠  در زمین آغاز کردند.

ابتدا به دلیل محدودیت زمانی بازیکنان بدن ها را گرم کردند. در ادامه برای مرور کارهای تاکتیکی بازیکنان به دو قسمت تقسیم شدند. تمرین امروز زیر نظر مستقیم کرانچار و دستیارانش رضا شاهرودی، سهراب بختیاری زاده و فرشاد ماجدی انجام شد و به نظر می رسید با توجه به آنالیز عربستان برنامه های تاکتیکی روی نقاط ضعف و قوت سعودی ها شکل گرفته بود.

با توجه به ضعف در ضربات سر که در دیدار دوستانه با تیم ملی چین با آن مواجه شده بودند ، در تمرین امروز به مدت ١٥ دقیقه سانتر به روی دروازه و دفع توپ از سوی مدافعان کار شد

فرار از پرسینگ یکی دیگر از برنامه های تمرینی امروز ملی پوشان بود. آنالیزها نشان داده که عربستانی مهارت زیادی در پرسینگ دارند، به همین امروز کرانچار و دستیارانش به شدت از بازیکنان می خواستند با درایت از فضاهای تحت فشار خارج شوند.

در بخش پایانی تمرین تمرین پنالتی و ضربات آزاد انجام شد و تمرین خیلی سریع با سرد کردن بدن ها تمام شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال امید ایران فردا چهارشنبه در اولین دیدار خود در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی از ساعت ۱۴ به مصاف تیم امید عربستان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *