سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

تذکر مجری رادیو برای جلوگیری ازفاجعه/ فیلمبرداری گابی از آزادی

به گزارش “ورزش تایمز”، دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز بین تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

*کادر فنی تیم فوتبال السد قطر در فاصله ۲ ساعت مانده به آغاز بازی، بازیکنان این تیم را به چمن ورزشگاه فرستاد تا با اتمسفر امشب ورزشگاه آزادی آشنا شوند.

*اکثر بازیکنانی نظیر گابی و بونجاح  مشغول فیلمبرداری از جو ورزشگاه آزادی شدند.

*در حالی که بیش از ۱۰۰ هزار هوادار پرسپولیس وارد ورزشگاه شده بودند عده ای تماشاگر نیز در راهروهای این ورزشگاه که هیچگونه دیدی  نسبت به چمن نداشتند حضور داشتند.

*بازیکنان پرسپولیس السد قطر در فاصله ۴۵ دقیقه مانده به آغاز بازی وارد چمن آزادی شدند تا مورد تشویق قرار بگیرند.

*بازیکنان پرسپولیس به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

*حمیدرضا گرشاسبی و ابوالفضل روغنی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه تنی چند از مسئولان فدراسیون در ورزشگاه حضور داشتند.

*عادل فردوسی پور که گزارش بازی امشب را برعهده دارد در کنار زمین حاضر شد. او که تهیه کنندگی برنامه تلویزیونی ۹۰ را بر عهده دارد با تشویق هوداران پرسپولیس روبرو شد. آنها در شعارهای خود خواستار پخش مجدد ۹۰ با اجرای فردوسی پول شدند.

*مجری رادیویی حاضر در ورزشگاه آزادی از طریق بلندگوهای این استادیوم از هواداران خواست به هنگام ترک ورزشگاه مراقب باشند تا فاجعه رخ ندهد.

* این بانی مجری از تماشاگران خواست تا پس از پایان بازی با آرامش، استادیوم را ترک کنند تا کسی زیر دست و پا له نشود و دچار مشکلات تنفسی نگردد.

*ناظران ویژه کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به طور مرتب در حال برداشت نکات از نحوه میزبانی امشب باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *