چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

تحت نظر فدراسیون مصاحبه می‌کنیم/انتقاد از دستیارم هماهنگ شده است!

به گزارش “ورزش تایمز”،  کارلوس کی‌روش در ابتدای تمرین عصر امروز یکشنبه تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: در ابتدا باید بگویم، ذهنمان، افکار، قلبمان و روح‌مان را بر روی آمادگی جهت حضور در جام ملت‌ها گذاشتیم و این مسئله‌ای است که اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی که خود و دستیارش طی روزهای گذشته باعث برهم خوردن آرامش تیم ملی و فوتبال شده اند در ادامه صحبت هایش گفت: تیم ملی باید عاملی برای اتحاد و همبستگی باشد نه اینکه دلیلی برای تفرقه و دودستگی شود. همه ما و تمام کسانی که در فوتبال کار می کنند با مشکلاتی روبرو بودند. باید دست به دست هم دهیم و به فکر پیدا کردن یک راهکار مناسب باشیم.

وی ادامه داد: میراث من در زمین نیست. در تمرین کردن و سخت کار کردن است. من هم می توانم بروم داخل زمین قدم بزنم و کار نکنم. مثل برخی مربیان دیگر که این کار را می کردند. منابع‌ای که اینجا (زمین کمپ تیم ملی) هزینه شد از محل زحمت بازیکنان برای حضور در جام جهانی بود. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اظهارات دستیارش علیه حمید استیلی گفت: این را می‌دانیم که این پاسخ‌های هماهنگ شده و یکصدا به عنوان یک گروه ارکستر از کجا می‌آید. این اتفاق برای ما جدید نیست و می‌دانیم از کجا قصد دارند مخل برنامه‌های تیم ملی شوند.

وی ادامه داد: انتقادها باید به سمت افرادی برود که با جبهه فکری خاص خودشان از قصد دنبال ایجاد شکاف هستند. انتقاد باید به سمت افرادی باشد که می‌خواهند از درون ضربه بزنند. تیم ملی ۴۰ سال است نتوانسته قهرمان آسیا شود، تیم المپیک هم حدود ۴۰ سال است به المپیک راه پیدا نکرده است. آیا فکر می‌کنید ما باید وقت‌مان را برای این بازیهای کوچک تلف کنیم؟

وی ادامه داد: اگر کسی نیاز به زمین و امکانات دارد باید برود برایش بجنگد.

کی روش در مورد دیدار برابر بولیوی نیز گفت: بعد از جام جهانی باید نخستین دیدار تدارکاتی خود در خانه را برگزار کنیم. تیم خوب بولیوی بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و مردم می توانند روز سه شنبه به ورزشگاه بیایند و از یک فوتبال خوب و سرگرم کننده لذت ببرند.

وی با تاکید بر اینکه روزانه بین ۱۶ تا ۱۸ ساعت کار می کنند و به کسی حسادت نمی کنند گفت: باور کنید ما به اندازه کافی سر درد داریم و دیگر نیاز نیست وقت‌مان را تلف کنیم.

کی روش دوباره روی سخنش را به سمت مدیر تیم امید چرخاند و گفت: استیلی مدیر تیم امید است و باید نظم را در تیمش ایجاد کند و به افرادی که از درون تیم‌ امید هماهنگ شده مصاحبه می‌کنند تذکر بدهد. شما می‌بینید که در تیم ملی نظم وجود دارد و وقتی ما صحبت می‌کنیم تحت نظر فدراسیون این کار را می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: نمی توانیم بپذیریم که در تیم های دیگر هماهنگ شده و به نمایندگی از کسی که صورتش را نشان نمی دهد صحبت کنند. این افراد با اینگونه دروغ‌ها باعث اذیت همه می‌شوند. اگر این اتفاق درون تیم من می‌افتاد و یک نفر با حرف های دروغ باعث آزار مردم و رسانه‌ها می‌شد، فوراً اخراجش می‌کردم. این آخر داستان است و دیگر در مورد آن صحبت نمی کنم.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *