شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

تحت فشار شدید بودم/ هدف موفقیت تیم است نه گلزنی من

به گزارش “ورزش تایمز”، مرتضی تبریزی پس از پیروزی چهار بر صفر تیمش برابر پیکان تهران اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که توانستیم به یک برد خوب دست پیدا کنیم.

وی تأکید کرد: من مدت‌ها بود که تحت فشار بودم چون گلزنی نمی‌کردم اما بعد از بازی با سپیدرود، هواداران به صفحه اینستاگرام من آمده، به شدت از من حمایت کردند و این موضوع باعث دلگرمی من شد. امروز هم توانستم اولین گل را مقابل پیکان به ثمر برسانم و از آن فشار شدید، بیرون بیایم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا با آمدن منشا کار شما سخت‌تر شده است؟ گفت: مطمئناً همه تلاش می‌کنیم که در ترکیب اصلی قرار بگیریم البته تنها گلزنی مهم نیست و هدف ما این است که بتوانیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان موفق باشیم.

تبریزی افزود: از همه هواداران تشکر می‌کنم. در روزهایی که فشار شدیدی بر روی من بود، همه آنها از من حمایت کردند و امیدوارم بتوانم با بازی‌های خوب و ادامه گلزنی، دِین خود را به آنها ادا کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما فصل سختی را پیش‌رو داریم؛ بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، این را می‌طلبد که همه آماده باشیم، بنابراین همه بازیکنان از جان و دل تلاش می‌کنند تا بتوانیم در دیدارهای بعدی هم موفق بوده و گلزنی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *