پنجشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۷

بیرانوند فوق العاده بود/ السد برخی دقایق پرسپولیس را اذیت کرد

به گزارش “ورزش تایمز”، علی علیپور پس از صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان گفت: خوشحالم که پس از سالها، یک نماینده از ایران در فینال لیگ قهرمانان حاضر خواهد بود. ما دو بازی سخت را برابر السد انجام دادیم و توانستیم در دو دیدار هم موفق شویم و به فینال لیگ قهرمانان صعود کیم.

وی گفت: السد حریف بسیار سختی برای ما بود. آنها از بازیکنان بزرگی سود می بردند و در دقایقی هم ما را اذیت کردند و حتی اگر بیرانوند نبود شاید آنها به جای ما به فینال می رسیدند.

مهاجم پرسپولیس تهران افزود: با اینکه ما در پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم اما همین بازیکنان غیرت بسیاری از خود نشان دادند و توانستیم با آنها به فینال برسیم.

علیپور گفت: جشن صعود به فینال برای ما تمام شده است حالا باید از فردا با تمرینات و تمرکز بیشترف خود را آماده بازی در فینال کنیم تا بتوانیم در دو بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و به قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: از همه هواداران ممنون هستم چه آنها که به ورزشگاه آمدند و چه آنها که از طریق گیرنده هایشان این بازی را تماشا کردند اما آنها که در ورزشگاه بودند سنگ تمام گذاشته و با تشویق های تمام خود ضامن صعود ما به فینال شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *