دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

بولیوی حریف قدرتمندی است/هواداران تیم ملی به ورزشگاه بیایند

به گطارش “ورزش تایمز”، علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اردوی این تیم برای بازی دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال بولیوی گفت: تقریبا از امروز با نفرات بیشتری تمرین را شروع کردیم و فکر می کنم کامل شدیم. خوشبختانه شرایط اردوی تیم ملی خوب است و در حال تمرینات فشرده هستیم تا پس از جام جهانی روسیه در ورزشگاه آزادی برای اولین بار مقابل بولیوی به میدان برویم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران افزود: شرایط به گونه ای است که نمی توانیم با هر تیمی که بخواهیم بازی کنیم. ضمن اینکه بولیوی حریف قدرتمندی است که توانسته برزیل را متوقف کند. تا آنجایی هم که من می‌دانم مقابل ارژانتین دو بر صفر یا دو بر یک باخته است. امیدوارم هواداران برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه آزادی بیایند. بولیوی یکی از بهترین تیم‌هایی است که برای بازی با ایران به ورزشگاه آزادی می‌آید.

دروازه‌بان تیم ملی در واکنش به شایعه نامزدی اش برای کسب بهترین بازیکن فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۸ تصریح کرد: به عنوان بازیکن تیم ملی همیشه سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم بتوانم به تیم ملی و مردم کشورم خدمت کنم.

بیرانوند درباره رقابت با سایر دروازه بان های تیم ملی خاطرنشان کرد: هر دروازه‌بانی به اردوی تیم ملی می اید ابتدا رفیق من است و ما با هم در اردوها رقابت می کنیم. رابطه خوبی بین همدیگر وجود دارد و هرکس که کادرفنی صلاح بداند درون دروازه می ایستد. مهم رفاقت و اتحادی است که بین ما وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *