سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

به برانکو احترام می گذارم و پاسخ نمی دهم/ رشید هیچ پیشنهادی ندارد

به گزارش “ورزش تایمز”، سعید آذری پس از باخت یک بر صفر ذوب آهن مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را از تیممان شاهد بودیم. توانایی های خیلی خوبی از بازیکنانمان به رخ کشیده شد. خودمان می دانیم مشکل فنی تیم چه بوده است و تلاش می کنیم آن را رفع کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص صحبت های برانکو ایوانکوویچ مبنی بر اینکه باشگاه های ذوب آهن و سپاهان طبیعی است که از داوری راضی باشند، اظهار داشت: آقای برانکو سرمربی محترمی است که در باشگاه پرسپولیس است و من به خودم اجاره نمی دهم در خصوص صحبت های ایشان، پاسخی بدهم.

وی افزود: کار من مدیریتی است و باید به امور باشگاه سامان بدهم. برای آقای برانکو که سرمربی محترمی است احترام قائلم و جوابش را نمی دهم.

آذری در خصوص صحبت های مطرح شده در خصوص جدایی رشید مظاهری از این  تیم و پیوستنش به پرسپولیس تصریح کرد: در ابتدا باید بگویم او در بازی امشب عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست بدون شک بهترین بازیکن زمین شود. عکس العمل های خیلی خوبی داشت و موفق ظاهر شد. در ادامه باید بگویم که او تا پایان فصل با ما قرارداد دارد و هیچ تیمی هم تاکنون رسما او را نخواسته است. ما برای نیم فصل دوم برنامه های ویژه ای داریم.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در ادامه صحبت هایش با “ورزش تایمز” در خصوص بازگشت مرتضی تبریزی به جمع سبزپوشان اصفهانی، خاطرنشان کرد: او بازیکن فعلی باشگاه استقلال است و من هرگز در این باره اظهار نظر نمی کنم.

وی خاطرنشان کرد: چک مربوط به تسویه حساب باشگاه استقلال با ما بر سر انتقال تبریزی نیز به ۳۰ آذرماه بازمی گردد و امیدواریم آن را پاس کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *