دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

برگزاری آخرین جلسه تمرین استقلال قبل از دیدار با نفت مسجد سلیمان

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در اهواز تمرینات آماده سازی خود را جهت دیدار برابر نفت مسجد سلیمان که قرار است فردا برگزار شود، پیگیری کرد. 

آبی پوشان ابتدا زیر نظر مربی بدن ساز، بدن های خود را گرم و به کارهای سرعتی و کششی پرداختند سپس کارهای با توپ را مرور کردند. سرمربی استقلال نکات فنی بازی فردا را به آنها گوشزد می کرد.

* مارک نیو مایر که به دلیل مصدومیت در شرایط خوبی نبوده، رفته رفته از لحاظ بدنی آماده شده و مطمئنا به زودی برای آبی پوشان به میدان خواهد رفت. وی در تمرین امروز هم رضایت شفر را به دست آورد. سرمربی از او خواست تمرینات را با جدیت انجام داده تا بتواند هر چه زودتر برای استقلال به میدان برود.

*  تمرین امروز آبی پوشان پرنشاط بود و شفر سعی می کرد با تمرینات این چنینی روحیه بازیکنانش را برای بازی فردا آماده کند.

* بخش بعدی تمرین اختصاص به زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور داشت که کادر فنی استقلال از هافبک های تیمش می خواست در زدن این ضربات، دقت بیشتری به خرج دهند.

* دروازه بان های استقلال هم زیر نظر اشکان نامداری تمرینات ویژه ای را انجام دادند.

* بخش بعدی تمرین اختصاص به کارهای تاکتیکی داشت و شفر به دقت این تمرین را زیر نظر داشت و از دستیاران خواست تا نکات فنی را به هنگام تمرین به بازیکنان یادآوری کند.

* آیتم پایانی اختصاص به یک فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که بازیکنان در قالب دو تیم آبی و صورتی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند. سرمربی استقلال به همراه دستیارانش مرتب بازی را قطع و نکاتی را به بازیکنان یادآوری می کرد.

* آبی پوشان در پایان تمرین بلافاصله با یک دستگاه اتوبوس راهی مسجد سلیمان می شوند تا خود را برای دیدار برابر نفت این شهر آماده کنند.

تیم فوتبال استقلال تهران روز شنبه ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۸:۱۵ برای برگزاری دیدار عقب افتاده هفته هفتم در مسجد سلیمان مقابل نماینده این شهر به میدان می رود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *