چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

برای افزایش روحیه بازیکنان ۲۰ درصد قراردادها را پرداخت کردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری ۶ دیدار آغاز می‌شود و تیم مس رفسنجان با ملی حفاری اهواز دیدار خواهد کرد.

مجتبی کرمی زاده در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره وضعیت تیم مس رفسنجان پیش از شروع رقابت لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: ۲۰ درصد قرار داد بازیکنان را پرداخت کردیم تا با روحیه کامل به استقبال نخستین بازی بروند. مصدومی در تیم نداریم و  شرایط تیم خوب است، بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته ایم، وضعیت تیم نسبت به سال گذشته بهتر است.

 سرپرست تیم مس رفسنجان در ادامه درباره برگزاری بهتره لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: کسانی که در راس فدراسیون قرار دارند باید نظارت دقیق و کامل تری انجام دهند. تیم‌های ریشه دار در لیگ حضور داشته باشند، تیم‌هایی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشند و این اطمینان وجود داشته باشد که از اواسط رقابت‌ها، لیگ را به بهانه مشکلات مالی ترک نکنند.

 وی در ادامه افزود: کیفیت نباید فدای کمیت شود. لیگ را با  ۹ تیم خوب آغاز کنیم بسیار بهتر از این است تا با ۱۴ استارت لیگ را بزنیم. البته شرایط اقتصادی بسیار سخت است و با این تحریم‌ها ممکن است تیم مس نیز به مشکل بخورد و کسی مس ایران را خریداری نکنند و همین باعث شود حمایتی از ورزش نکنیم. مسئولینی که در راس کار فدرسایون هستند باید نظارت دقیقی بر تیم‌های حاضر در لیگ داشته باشند تا شان لیگ برتر حفظ شود.

 کرمی زاده درباره حمایت‌های  سازمان لیگ گفت:  نصیری زحمات بسیاری برای لیگ فوتسال بانوان می کشد، خدا او را خیر دهد که با  اوضاعی که در بخش بانوان وجود دارد بسیار تلاش می‌کند.

 سرپرست تیم مس رفسنجان در ادامه گفت: یک ایراد بزرگِ لیگ برتر فوتسال بانوان این است که همیشه سه تیم نخست جدول  مشخص است. اگر بخش نامه‌ای صادر می‌شد که ملی‌پوشان در تیم‌ها پخش و هر تیم نهایت از ۳ ملی پوش می تواند استفاده کند شرایط بهتر می‌شد.

کرمی زاده در پایان افزود: برای مثال تیم سپیدرود ۷-۸ ملی پوشان در اختیار دارد. در لیگ برتر فوتسال بانوان سایر تیم‌ها برای کسبِ عنوان چهارمی تلاش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *