چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

برانکو برنامه ویژه‌ای برای مهار بازیکن عراقی صنعت نفت ندارد!

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس عصر پنجشنبه پنجمین بازی خود در رقابت های فصل جاری لیگ برتر را مقابل صنعت نفت در آبادان برگزار می کند.

کادرفنی پرسپولیس که در چهار بازی ابتدایی خود موفق به کسب هشت امتیاز برای سرخپوشان پایتخت شده است در این دیدار هم از تاکتیک همیشگی خود استفاده خواهد کرد.

نفت آبادان در حالی از پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد که شاخص ترین چهره این تیم کرار جاسم در اوج آمادگی قرار دهد. هافبک عراقی نفتی‌ها در بازی قبلی این تیم مقابل استقلال خوزستان عملکرد خیره کننده ای داشت تا با زدن یک گل و یک پاس گل مانع از باخت شاگردان پائولو سرجیو شود.

با این حال برانکو ایوانکوویچ هیچ برنامه ویژه و متفاوتی برای مهار کرار ندارد. سرمربی سرخپوشان پایتخت از هافبک های خود خواسته تا همچون همیشه بازی کنند و تنها مانع از دادن فضا به کرار شده تا وی بتواند پاس های عمقی اش را به راحتی ارسال کند. کادرفنی پرسپولیس اعتقادی به مهار یک بازیکن خاص برای کسب موفقیت ندارد تا سرخپوشان هم بتوانند بازی خودشان را در زمین پیاده کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۱۵ روز پنجشنبه در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف صنعت نفت می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *