یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

بدهی مالیاتی استقلال وپرسپولیس یکسان است/ تابع قانون هستم

به گزارش “ورزش تایمز”، حمیدرضا گرشاسبی پیش از بازی امشب پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه در تلاش هستیم تا مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه برداریم و موفقیت را برای هواداران پرسپولیس در تمامی بازی های داخلی و خارجی رقم بزنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مشکل مالیاتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: میزان بدهی مالیاتی ما و استقلال تقریبا یکسان است، اما خوشبختانه با درایت وزیر ورزش و همراهی وزیر اقتصاد توانستیم پرونده این موضوع را تحت بررسی مجدد قرار دهیم. امیدواریم شامل ماده ۲۵۱ مالیاتی شود تا بدهی هایی که به دلیل عدم پرداخت آنها چند برابر شده است را به حداقل برسانیم.

وی در پاسخ به این سوال که مگر استقلال و پرسپولیس دولتی نیستند پس چرا دولت از آنها مالیات می گیرد تصریح کرد: همانطور که گفتم تمام این مسائل در حال بررسی است تا بتوانیم از حق و حقوق باشگاه ها دفاع کنیم، متاسفانه مالیات در زمان مقرر توسط مدیران پرداخت نشده و حالا رقمی سرسام آور و کمرشکن پیدا کرده است.

گرشاسبی در خصوص جلسه هفته گذشته خود با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال  تصریح کرد: در این جلسه صحبت های مختلفی درباره زمان دریافت کاپ قهرمانی سوپرجام و مسائل مختلف صحبت کردیم.

وی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” درباره میزان مطالبات باشگاه پرسپولیس بابت تبلیغات محیطی از سازمان لیگ فوتبال تاکید کرد: جلسه گذاشته ایم تا رقم دقیق این موضوع مشخص شود، نشست های منظمی با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داشته ایم تا بتوانیم میزان دریافتی خود را بدانیم و درباره آن اقدام کنیم.

وی درباره تصویب قانون عدم به کارگیری افراد بازنشسته تصریح کرد: تابع قوانین کشوری هستم هنوز چیزی در این باره به من ابلاغ نشده است هر چه بگویند، می پذیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *