یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

با نیمکت سپاهان درگیر نشدم/ مقابل مدعی قهرمانی خوب بازی کردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، جواد نکونام شامگاه جمعه پس از شکست تیمش مقابل فولاد مبارکه سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: همانطور که سپاهان را آنالیز کرده بودیم، بازی کردیم. می‌دانستیم سپاهان از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی خیلی خطرناک است و اگر موفق شوند، بازی مستقیم انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: راه‌های سپاهان را بستیم و گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم نپاشید. همه فوتبال خوبی دیدند و نساجی هم خوب ظاهر شد و توانست مقابل سپاهان پرمهره عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: موقعیت‌های خوبی هم داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم و این موضوع مقابل سپاهان پرمهره اتفاق طبیعی است.

وی افزود: تیم ما ۱۲۰ دقیقه دوید و ناراحت بودیم زیرا برای پنالتی‌ها تمرین کرده بودیم. در پنالتی‌ها بازیکن باید روحیه جنگندگی و حس خوب را داشته باشد تا به نتیجه برسد.

نکونام بیان داشت: علاوه بر اینکه برای جام حذفی بازیکن کم داشتیم، دو بازیکن خود را نیاوردیم و چند بازیکن ما نیز سرماخورده بودند و دو نفر آنها با سرماخوردگی بازی کرد. فورواردهای ما هر کدام مریض بودند و بازیکنان بسیاری را بر اثر مصدومیت و سرماخوردگی از دست دادیم و مشکلات بسیاری برای ما به وجود آمد.

وی ادامه داد: تیم ما امروز خوب بازی کرد و جنگید و مبارزه کرد. سپاهان مدعی قهرمانی جام حذفی و لیگ برتر بوده و شرایط خوبی داشت. 

سرمربی نساجی پیرامون درگیری لفظی‌اش با نیمکت سپاهان بیان داشت: سرپرست تیم سپاهان صحبتی کرد و من به او گفتم که او صحبت نکند. اعتراض خاصی نبود و خیلی طول نکشید و بعد از آن این صحبت‌ها تمام شد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره مشکلاتی که فغانی بعد از دربی داشت، افزود: آقای فغانی یک سر و گردن از فوتبال ایران بالاتر است و به خاطر همین در جام جهانی حضور داشت. به نظرم هجمه‌ای روی آقای فغانی نیست و او به راحتی بازی را کنترل کرد و هیچ ایرادی در قضاوت بازی نداشت و مشکل خاصی نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *