جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

باید به پیروزی استقلال مقابل السد خوشبین بود

غلامرضا برهان زاده در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص دیدار پیش روی آبی پوشان مقابل السد اظهار داشت: قطعا بازی دشواری پیش روی استقلال است، اما باید به این بازی و پیروزی آبی پوشان امیدوار بود. 

وی افزود: با بازیهایی که از ابتدای فصل از استقلال دیده‌ام، نقطه ضعف کلی این تیم در فقدان بازیکن خلاق در خط حمله و خط میانی  است. همچنین سرعت کلی تیم پایین است و برای همین حریفانی که بازی را ببندند و بازی دفاعی مقابل آنها ارائه دهند کار آبی پوشان را سخت و دشوار می کنند. اما از آنجایی که حریفان آسیایی بازی دفاعی انجام نمی‌دهند و برای پیروزی تلاش می کنند، می توان امیدوار بود که شاگردان شفر از این موقعیت استفاده کرده و بازی با السد را به نفع خود تمام کنند.

مهاجم دهه شصت استقلال در ادامه بیان داشت: در خط حمله استقلال یک بازیکن انرژیک و خلاق به اسم روح الله باقری حضور دارد که باوجود بازیهای خوبی که در هفته‌های ابتدایی انجام داد مقابل فولاد بیرون نشست. این بازیکن می‌تواند مقابل السد سرنوشت تعیین کن باشد. 

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: حتما اشتباهاتی روز بازی با فولاد انجام شد که بازی زیبایی از تیم شاهد نبودیم، امیدوارم اشتباهات روز بازی با السد از سوی سرمربی آبی پوشان تکرار نشود تا تیم با همه داشته هایش مقابل این تیم خوب قطری به میدان رفته و نتیجه لازم را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *