چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

باشگاه سایپا به دنبال محروم کردن استقلال و تراکتورسازی

به گزارش “ورزش تایمز”، گرچه الهیار صیادمنش با تیم استقلال قرارداد منعقد کرده و در اردوی آماده سازی این تیم در ترکیه هم حضور یافته است، اما مسئولین باشگاه سایپا همچنان بر موضع خود ایستاده و صیادمنش را بازیکن خودشان می‌دانند. آنها رسما به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده تا این بازیکن جوان را بازگردانند.

موضوع شکایت باشگاه سایپا از استقلال اغوا کردن بازیکنی است که تحت قرارداد آن باشگاه بوده است. سایپایی ها معتقدند اقدام باشگاه استقلال در قبال صیاد منش بی‌شباهت به اقدام باشگاه پرسپولیس در قبال مهدی طارمی نبوده و لذا به همین دلیل استقلال را مستحق محرومیت از یک پنجره نقل و انتقالاتی دانسته و صیادمنش را هم بازین خود می پندارند. 

سایپایی‌ها همچنان طرح شکایتی هم از تراکتورسازی دارند. آنها بر این باورند باشگاه تراکتورسازی هم اقدامی مشابه در خصوص مهدی ترابی داشته و این بازیکن را با اغوا وادار به عقد قرارداد نموده است و این در حالی است که سایپایی‌ها چندی پیش این بازیکن را به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس واگذار کردند.

باشگاه سایپا مجدانه پیگیر شکایت از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی و بستن پنجره نقل و انتقالاتی این دو باشگاه می‌باشد. ضمن آن که نارنجی‌ها خواهان بازگردادند الهیار صیادمنش به تیم خودشان هم می‌باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *