شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

بازی سختی برابر پارس جنوبی داریم

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر پنجشنبه شب در ورزشگاه جم به مصاف تیم پارس جنوبی خواهد رفت. به همین خاطر وینفرد شفر که تیمش ظهر چهارشنبه به عسلویه رسیده بود، با طی مسافتی یک ساعته به شهر جم رفت و در نشست خبری شرکت کرد.

شفر در ابتدای صحبت هایش گفت: این اولین بار است که به شهر جم می‌آیم و از این موضوع بسیار خرسند هستم. خوشحال‌تر هستم که به جز تهران می‌توانم تمام شهرهای ایران را ببینم. البته زمان زیادی نداریم چون به محض رسیدن به هتل یک ساعت تا اینجا راه داشتیم و دوباره باید به هتل برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار روز پنجشنبه تیمش برابر پارس گفت: این بازی مهم است چون پارس تیم خوب و محکمی است. ضمن اینکه هوای اینجا متفاوت است و ارتفاع زیادی از سطح دریا دارد. به همین خاطر می دانیم که بازی سختی داریم و باید بیشتر از ۹۰ دقیقه بجنگیم. 

شفر با اشاره به اینکه حریف سرسختی پیش رو دارند خاطرنشان کرد: بازیهای گذشته پارس را دیده ام. آنها هم تیم خوبی هستند و هم هواداران پرانرژی دارند. این همان چیزی است که من و بازیکنانم دوست داریم. برای همین می خواهیم فوتبال خوبی ارائه کنیم. 

سرمربی آبی های تهران در مورد ترکیب تیمش برای دیدار با پارس جنوبی گفت: ما می خواهیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم. می دانیم که کار سختی پیش رو داریم اما هنوز به جمع بندی نرسیده ایم که کدام بازیکنان را به زمین بفرستیم. 

وی از جذب بازیکنان جدید ابراز خوشحالی کرد و گفت: تیم ما مرحله به مرحله بهتر می شود. برخی تیم ها هم بازیکنان خوبی جذب کرده ایم. تراکتورسازی پول زیادی برای خرید بازیکن کنار گذاشت. به همین خاطر نمی توان گفت که یک تیم شانس قهرمانی دارد. 

شفر ادامه داد: بازیکنان جدید ما تمرینات کمی را با تیم انجام داده اند و به تمرینات بیشتری نیاز دارند تا بتوانند با تیم هماهنگ شوند. ما در سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهیم رفت و نیاز است که همه بازیکنان در آمادگی کامل باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *