شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸

بازی در تبریز سخت است/ به دنبال ۳ امتیاز هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی تبریز با پدیده مشهد در تبریز گفت: بازی سختی در تبریز مقابل تیم خوب تراکتورسازی داریم.

وی با تاکید بر اینکه فردا مقابل تیم خوب و تقویت شده‌ای بازی داریم، ادامه داد: تراکتور نتایج خوبی کسب کرده است و من نیز خاطرات خوبی از تراکتور و مردم تبریز دارم.

گل محمدی با بیان اینکه امیدوارم فردا شاهد بازی خوب و جوانمردانه ای باشیم، ادامه داد: با توجه به وضعیت جدول و امتیازاتی که دو تیم کسب کردند فکر می‌کنم بازی فردا یکی از مهمترین بازی‌های آنها باشد.

سرمربی پدیده با تاکید بر اینکه ما آماده بازی هستیم، افزود: تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و با توجه به وضعیت جدول، بازی فردا یکی از بازی‌های مهم تیم به حساب می‌آید.

وی گفت: با توجه به کیفیت خوبی که تراکتور دارد بازی سختی در پیش داریم اما ما هم از پیش بازنده نیستیم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

وی همچنین به شدت از برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر انتقاد کرد و مدعی شد هیچ‌کدام از مربیان از این وضعیت رضایت ندارند.

وی با تاکید بر اینکه این بازی تجربه خوبی برای بازیکنان جوان ما است، گفت: بازیکنان جون تیمم امیدوارم مقابل دژاگه، شجاعی و حاج صفی بتوانند عرض اندام کنند، بازیکنانی که هم از نظر اخلاقی و هم حرفه‌ای جزو خوب های ما هستند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: امیدوارم بازیکنان بتوانند بهره لازم را از این مسابقه ببرند، امیدواریم این بازی برای هواداران تراکتور هیجان و کیفیت خوبی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه فکر می‌کنم شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم خواهیم بود، افزود: امیدوارم همه از بازی فردا لذت ببرند.

گل محمدی با بیان اینکه هزینه‌ای که برای پدیده شد در مقایسه با تیم‌های دیگر ناچیز بوده است، ادامه داد: ما در شروع فصل بازیکن لیگ برتری جذب نکردیم و شش، هفت بازیکن از لیگ‌های پایین‌تر جذب کردیم که همه آنها توانایی‌های خود را نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه کار خاصی انجام ندادیم و فقط اراده بازیکنان برای پیشرفت خیلی خوب بود، گفت: روزهای سختی را در نیم فصل اول گذراندیم ولی با اراده‌ای که بازیکنان داشتند و با حمایتی که هواداران کردند، توانستیم شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ما در یارگیری ابتدای فصل چند بازیکن از لیگ یک گرفتیم که همه آن‌ها توانایی خودشان را نشان دادند و هزینه‌ای که برای تیم ما شد در مقایسه با تیم‌های دیگر بسیار کم‌تر بود و فکر نمی‌کنم بیش‌تر از ۱۲ میلیارد هزینه کرده باشیم.

وی ادامه داد: حمایت هواداران پدیده بیشترین عاملی بود که باعث شد روند خوب مان را حفظ کنیم و الان هم جزو تیم‌های بالای جدول هستیم.

گل محمدی در خصوص پیش بینی اش از ادامه لیگ برتر گفت: هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده و امیدوارم که بتوانیم با کسب امتیازات لازم جواب محبت‌های هواداران را بدهیم.

وی با بیان اینکه بازی کردن مقابل هواداران تراکتور سخت است، گفت: هدف ما گرفتن سه امتیاز است. تیم ما تیم دست و پا بسته‌ای نیست و برای امتیاز بازی می‌کنیم و اگر یک امتیاز هم از تیم تراکتور بگیریم یک پیروزی به حساب می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *