دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

بازی با تیم ملی فوتسال برزیل لغو شود اعتبارمان زیر سئوال می‌رود

عباس ترابیان در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره احتمال لغو سفر تیم ملی فوتسال ایران به برزیل به خاطر گرانی هزینه های بلیت گفت: فعلا که چنین چیزی به ما نگفته اند. روند کار را دقیق انجام دادیم. کمیته فنی بازی رفت و برگشت با برزیل را تصویب و فدراسیون فوتبال هم آنرا تایید کرد. حتی این موضوع در شورای برون مرزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بار دوم تایید شد.

وی افزود: شاید بلیت یک مقدار گران شود ولی ارزش این را دارد که با برزیل بازی کنیم. بدون اینکه حتی یک ریال به برزیل بدهیم این تیم سال آینده به ایران می آید و با تیم ملی کشورمان بازی می کند. به هر حال ما تیم سوم جهان هستیم و باید با تیم های همطراز خودمان از جمله برزیل بازی کنیم. نباید این بازی ها را از دست بدهیم وگرنه در نهایت شاید تیم های همسایه ایران به ما گاهی سر بزنند!

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در پایان گفت: اگر بازی با برزیل لغو شود ما خیلی چیزها از جمله اعتبارمان را از دست می دهیم. خود برزیلی ها روی این بازی حساب کرده اند و اسپانسر و پخش تلویزیونی هم گرفته اند. ما هم از طریق دبیر کل فدراسیون اعلام کرده بودیم که حتما می آییم. اگر غیر از این باشد اعتبارمان زیر سئوال می رود. باوجود اینکه باید خودم هم در جلسه ای مربوط به گرندپری در برزیل شرکت می کردم، بنده اعلام آمادگی کردم که برای کم شدن تعداد نفرات و کاهش هزینه ها همراه تیم نروم. به فدراسیون هم باید حق بدهیم که از نظر مالی تحت فشار است ولی بحث بازی با برزیل فرق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *