دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

بازیکنان استقلال حق اشتباه ندارند/ اتفاقات تاثیری در دربی ندارد

حسین تراب پور در گفتگو با “ورزش تایمز” و درخصوص عملکرد استقلال برابر نساجی گفت: به نظر من آبی پوشان محتاط بازی کردند و نمی خواستند بازیکنانشان را برای دربی از دست بدهند. همیشه بازی های قبل از دربی جذابیت و کیفیت بالایی ندارد و تیم ها سعی می کنند با یک بازی محتاطانه و بدون دریافت کارت، بازی را به پایان رسانده تا خود را آماده دیدار مقابل حریف سنتی کنند.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: آبی پوشان مقابل السد نمایش خوبی داشتند و حتی می توانستند به مرحله بعد هم صعود کنند اما یک اشتباه بچه گانه باعث شد که شرایط تیم به طور کامل تغییر کند. بازیکنان استقلال باید بدانند در دربی هم همین وضعیت وجود دارد و یک اشتباه باعث می شود نتیجه را به حریف واگذار کنند. بنابراین حق اشتباه ندارند و باید یک بازی منطقی و به دور از استرس را ارائه کنند.

ترابپور در خصوص عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی استقلال هم گفت: شفر مهره های ارزشمندی را از دست داد. حسینی، جباروف، ابراهیمی وتیام نفراتی بودند که به نوعی ستون استقلال بودند اما متأسفانه با از دست دادن آنها جایگزین خوبی برای این چهار بازیکن پیدا نشد و خارجی هایی هم که به استقلال آمده اند از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و من نمی دانم این بازیکنان را از طریق دیدن فیلم شان تست یا فشار دلالان گرفته اند اما در مجموع اعتقاد دارم اگر قرار بود بازیکنانی این چنین بی کیفیت به تیم اضافه شوند، کادر فنی می توانست با خرید بازیکنان جوان و با انگیزه استفاده بهتری از نفراتش داشته باشد.

وی در خصوص دربی ۸۸ که روز پنج شنبه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: برعکس همه که می گویند این بازی سه امتیاز دارد و یک دیدار معمولی است، من می گویم شرایط این بازی بسیار سخت است. حساسیت ها بالاست و از همین امروز همه مردم در خیابان راجع به این بازی صحبت می کنند. بنابراین این اتفاقات به بازیکنان انتقال داده می شود و شرایط برای دو تیم بسیار سخت می شود.

پیشکسوت استقلال در ادامه یادآور شد: نتیجه این دیدار، ربطی به موقعیت دو تیم در جدول ندارد. درست است استقلال در پایین جدول است و پرسپولیس شرایط بهتری دارد اما تجربه ثابت کرده این اتفاقات هیچ وقت در نتیجه بازی تأثیرگذار نبوده است.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که نتیجه را چطور پیش بینی می کنید؟ گفت: بازی سختی در پیش است اما به نظر من درست است که استقلال شرایط خوبی نسبت به پرسپولیس ندارد ولی برنده این دیدار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *