سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

بازیکنانی که پرسپولیس را در قطر همراهی نمی‌کنند

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ظهر فردا سه‌شنبه تهران را به مقصد دوحه ترک می‌کنند تا اولین تمرین خود را نیز از ساعت ۱۷ همین روز در کمپ اسپایر انجام دهند.

پرسپولیس در این سفر، ۲۲ بازیکن را همراه خواهد داشت. از مجموع فهرست ۲۶ نفره بازیکنان، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین‌پور ملی‌پوشان تیم در این اردو حضور ندارند.

سید جلال حسینی، حسین ماهینی، امید عالیشاه، محمد انصاری، بوژیدار رادو شوویچ، مهدی شیری، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، سروش رفیعی، مهدی شریفی، علی علیپور، سیامک نعمتی، آدام همتی، ابوالفضل درویش‌وند، محمد نادری، سید محمد احسان حسینی، محمد امین اسدی و سعید کریمی که با محمد حسینی و محمد خارکش از تیم‌های امید و جوانان، آنها را همراهی خواهند کرد تا ارزیابی شوند، ۲۲ بازیکنی هستند که در اردوی دوحه حضور پیدا می‌کنند.

گادوین منشا مهاجم نیجریه ای از پرسپولیس کنار گذاشته شده است. همچنین بودیمیر مهاجم کُروات که در آستانه توافق با پرسپولیس است به احتمال زیاد در اردوی قطر به این تیم اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *