جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

بازتاب اقدام تماشاگران ایران مقابل هتل پرتغال در رسانه‌های جهانی

به گزارش “ورزش تایمز”، خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: «صدها نفر از تماشاگران ایران ساعت هایی از شب را در اطراف هتل تیم ملی فوتبال پرتغال گذراندند تا با ایجاد صداهای بلند استراحت تیم حریفشان در بازی دوشنبه شب را مختل کنند. کریستیانو رونالدو در تصاویری که شبکه RTP تلویزیون پرتغال به تصویر کشده است، از تماشاگران ایران می خواهد که ساکت باشند اما در بامداد روز دوشنبه هم هنوز تعدادی از تماشاگران نزدیک هتل آهنگهایی با صدای بلند پخش می کردند.»

در ادامه این گزارش که در سایت فاکس اسپورتس انگلیس هم منعکس شده، آمده است: «ایران تنها در صورت پیروزی مقابل پرتغال می تواند به مرحله بعد صعود کند؛ در حالی که پرتغال فقط یک مساوی نیاز دارد هرچند این تیم تمایل دارد به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله بعد برود. پلیس شهر سارانسک گفت که آنها اولین تماس در ارتباط با این سر و صدا را حوالی ساعت ۱۱ شب دریافت کردند؛ زمانی که موج اول تماشاگران ایرانی به آنجا رسیده و شروع به شعار دادن بیرون هتل کرده بودند. همین باعث شد تا رونالدو سعی در متقاعدکردن تماشاگران برای ترک آن محل کند. سپس موج دوم تماشاگران آمد و سر و صدا را برای چند ساعت متوقف نکرد. پلیس سپس خیابانهای اطراف هتل را بست اما بعضی از کوچه های اصلی اطراف هتل هنوز باز بود که همین به تماشاگران ایران اجازه داد تا به کار خود ادامه بدهند.»

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم های ملی فوتبال ایران و پرتغال از ساعت ۲۲:۳۰ امروز دوشنبه در سومین بازی خود در جام جهانی روسیه به مصاف هم خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *