جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

ایمان دارم این تیم می تواند با حمایت مسئولان لیگ برتری شود

حسین خبیری در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص کناره گیری از مدیرعاملی باشگاه آلومینیوم اراک گفت: تیم فعلی آلومینیوم اراک یکی از بهترین و سالم‌ترین تیم‌هایی بود که دیده بودم و طی مدتی که در این باشگاه کار کردم از بودن کنار این تیم لذت بردم. بچه‌های این تیم به مانند مردم فوتبال فهم این شهر، لیاقت و استحقاق حضور در لیگ برتر را دارند و از صمیم قلب آرزو دارم آلومینیوم را در لیگ برتر ببینیم.

مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم اراک با اشاره به دلخور نبودن از اتفاقات اخیر که به جدایی‌اش از آلومینیوم منجر شد اظهار داشت: به واسطه تجربه روزهای خوب در اراک این شهر را شهر دوم خودم می‌دانم و برای مردمش و تیمش آرزوی موفقیت دارم. هیچ دلخوری‌ای در کار نیست و اگر این تیم به لیگ برتر صعود کند من نیز همانند هواداران این تیم غرق در خوشحالی خواهم بود.

خبیری اضافه کرد: در این میان بر خود واجب می دانم از همه کسانی که در دوران حضور در اراک بدون چشمداشت در کنار ما به مجموعه کمک می‌کردند تا به هدف برسیم تقدیر و تشکر کنم.

مدیرعامل پیشین باشگاه آلومینیوم اضافه کرد: از هوادارانی که طی روزهای اخیر بنده را در فضای مجازی شرمنده کرده اند و همواره در دوران مدیریت بنده یار و یاور باشگاه بودند ضمن تشکر تقاضا دارم در ادامه راه نیز مثل همیشه در کنار تیمشان باشند که روزهای باقیمانده فصل می‌تواند روزهای بسیار سرنوشت ساز و مهمی تلقی گردد.

خبیری تصریح کرد: بار دیگر شرمنده شدم که تا آخر نتوانستم در اراک باشم و آرزوی مردم اراک را محقق کنم اما ایمان دارم این تیم با حمایت رسانه‌ها و مسئولین شانس زیادی برای موفقیت خواهد داشت، ضمناً با وجود اینکه از این پس در این باشگاه مسئولیتی ندارم اما هر جا احساس کنم می‌توانم کمکی به آن کنم در خدمت باشگاه هستم.

وی در پایان اضافه کرد: در مدیریت ورزش اتفاقاتی از این دست طبیعی است و هر آمدنی رفتنی دارد؛ تا لحظه‌ای که مسئولیتی داریم با تمام وجود تلاش کنیم و تمام توانمان را برای موفقیت مجموعه به کار ببندیم که امیدوارم سربلند باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *