شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

اوسیانو کروز: همه کارشناس هستند اما فقط کی‌روش تصمیم می‎گیرد

به گزارش “ورزش تایمز”، تمرینات تیم ملی فوتبال برای دیدار دوستانه روز سه شنبه مقابل بولیوی از امروز جمعه آغاز شد. 

در حاشیه تمرینات امروز اوسیانو کروز با تاکید بر اینکه این مرحله دوم آماده‌سازی تیم ملی است، گفت: مرحله اول برای دیدار برابر ازبکستان بود و از حالا برای دیدار برابرا بولیوی آماده می شویم.

وی ادامه داد: فقط یک دیدار در پیش داریم بنابراین فرصت است تا بازیکنان متوجه شوند اعضای کادر فنی چه توقعی از آنها دارند تا خودشان را برای جام ملت‌ها آماده کنند.

مربی تیم ملی فوتبال در مورد حضور تنها پنج بازیکن در روز نخست تمرینات گفت: همان طور که می دانید لیگ های اروپایی همچنان ادامه دارد. بعد از اتمام این رقابت ها بازیکنان به ترکیب تیم ملی ملحق می شوند. اما بازیکنان تیم هایی مانند پرسپولس ترکتورسازی چند روز تمرین نداشتند. بازیکنان پرسپولیس امروز به تمرین تیم ملی آمدند. بازیکنان تراکتور فردا به ما ملحق می شوند. بعد از سپری شدن این روزهای پایانی هفته و از شنبه یکشنبه، تیم کامل را در اختیار خواهیم داشت. 

وی در  مورد عدم دعوت بیشتر از بازیکنان پرسپولیس و انتقاداتی که در این زمینه مطرح شده، گفت: در درجه اول به پرسپولیس تبریک می گویم. این تیم نتیجه خوبی به دست آورد. بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای پرسپولیس بسیار خوب و فوق العاده بود و  نتیجه به دست آمده در آن برای فوتبال ایران خوشحال کننده بود. بازیکنان این تیم باید تمرکز خود را روی بازی دوم بگذارند. 

مربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: اما کادر فنی تیم ملی برای انتخاب اردونشینان بازیکنان همه تیم ها اعم از تراکتورسازی، سپاهان، سایپا را مد نظر داریم اما این را بگویم که فوتبال بازی هست که همه درآن کارشناس هستند. همه فکر می کند فوتبال را متوجه می شوند. اما در تیم ملی فقط یک نفر تصمیم گیرنده است به اسم کارلوس کی روش. 

این مربی در مورد رامین رضائیان و اینکه با توجه به حضور امروز وی در تمرینات تیم ملی، آیا از او دعوت شده است، گفت:خیر ، رامین جزو دعوت شدگان نیست اما ما حافظه داریم و بازی های رامین را به یاد داریم. او تقریبا در تمام بازی های مقدماتی بازی کرد و در هر سه بازی ایران در جام جهانی هم حضور داشت. در حال حاضر رضائیان  در فرآیند تصمیم گیری و انتخاب تیم آینده خود است. هرچه زودتر باید تصمیمش را برای این فصل بگیرد اما به جای اینکه کاری انجام ندهد چرا نیاید و با تیم ملی تمرین نکند؟ رضائیان  جزو خانواده ما است. البته اسمش در لیست نیست اما جزو خانواده تیم ملی است. 

کروز همچنین در مورد وضعیت سردار آزمون گفت:  مطلبی را خدمت شما عرض می کنم، برای کار این بازیکن بسیار سخت تلاش می کنیم. قرار است جلسه ای میان سرمربی تیم ملی و ریاست فدراسیون برگزار شود.  بعد از این جلبسه نتیجه کار مشخص می شود اما اطمینان دارم که خبرهای مثبتی خواهیم داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *