چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

انصاریفرد: طارمی یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران می‌شود

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به روسیه، کریم انصاریفرد پس از تساوی تیم ملی کشورمان مقابل پرتغال در سومین دیدار جام جهانی اظهار داشت: هدف ما پیروزی در این بازی و صعود به مرحله بعدی مسابقات بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. خدا را شکر همه مردم دیدند و کیفیت کار تیم ملی را تایید کردند. امیدوارم که مسئولین از همین به فردا به فکر تیم ملی باشند و این تیم را حفظ کنند و از آن حمایت کنند تا در جام ملتها بتوانیم دل مردمی که امروز شرمنده آنها شدیم را شاد کنیم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در خصوص گلزنی اش در جام جهانی اظهار داشت: درست است که این گل به نام من نوشته شد، اما آن حاصل زحمت همه بچه های تیم بود و تنها افتخار به ثمر رساندنش به نام من شد. من از همه بازیکنان که کمک کردند تا در این بازی نمایش مطلوبی داشته باشیم تشکر می کنم.

انصاریفرد در ادامه با اشاره به بازی مهدی طارمی تصریح کرد: من بعنوان یک مهاجم افتخار می کنم کنار بازیکن بزرگی مثل طارمی بازی می کنم. طارمی در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان ایران است و به زودی تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران می شود. یادمان باشد که اگر امروز در جام جهانی هستیم به خاطر گلی است که این بازیکن در مقابل ازبکستان به ثمر رساند. باید طارمی و امثال طارمی ها را حمایت کرد. او تا لحظه آخر جنگید و تلاش کرد و قطعا خودش هم می خواست آن توپ را گل کند اما قسمت نشد. به شخصه به طارمی خسته نباشید گفته و از او تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *