سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

امیدواریم فریرا درس گرفته باشد/ چاره ای جز بردن پرسپولیس نداریم

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه این گزارش آمده است، السد امشب به جز پیروزی چاره دیگری ندارد هرچند می دانیم شرایط این تیم بعد از شکست در بازی رفت در خانه حریف و مقابل هواداران پرسپولیس تا چه حد دشوار خواهد بود اما راه دیگری برای صعود نیست.

نویسنده این روزنامه در ادامه می نویسد:
السد آزمون های سخت تر از این را تجربه کرده اما بازی امشب آخرین فرصت است و هیچ امکانی برای جبران وجود نخواهد داشت. تنها راه حل این است که السد ناامید نباشد و بازی رفت را فراموش کند. البته پرسپولیس مقابل هواداران خودش بازی می کند اما همین نکته شاید فشار روحی بیشتری به آنها وارد کرد.

پرسپولیس نگران است که سرمایه خودش را از دست بدهد و برای حفاظت از نتیجه بازی رفت تلاش خواهد کرد. آنها اگر پیروز شوند یا حتی یک مساوی به دست بیاورند صعود خواهند کرد با این وجود نگران خواهند بود که با دریافت یک گل همه داشته های خودشان را از دست بدهند و معادلاتشان تغییر کند. در اینصورت همه چیز علیه آنها خواهد بود.

پیش بینی سناریوی این بازی چندان آسان نیست اما السد باید تعادلی میان برنامه های دفاعی و هجومی خودش ایجاد کند چرا که اگر در زمان تلاش برای گل زنی ، در مقابل گلی دریافت کند کارش سخت تر خواهد شد. بازیکنان السد باید همه راه ها به سمت دروازه برشم را ببندند و با تلاش همه جانبه نگذارند دروازه آنها در تهران گشوده شود. در اینصورت السد می تواند به بازگشت امیدوار باشد.

امیدواریم که فریرا از اشتباهات بازی رفت درس گرفته باشد ، تکرار آن اشتباهات در بازی تهران قابل جبران نخواهد بود و بازیکنان السد می دانند که باید با تمرکز و بدون اشتباه مقابل پرسپولیس ظاهر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *