سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

امسال غیراز یک مسابقه در تمام بازی‌ها برتر از حریفان بودیم

به گزارش “ورزش تایمز”، ظهر امروز پنج شنبه نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

امید نمازی در این نشست خبری به خبرنگاران گفت: خوشحالم که در تبریز هستم و امیدوارم بازی خیلی خوبی برابر تراکتورسازی انجام دهیم و موفق باشیم.

وی افزود: میدانم که بازی سختی درپیش است و هواداران زیادی به ورزشگاه می آیند. امیدوارم بازی زیبایی شاهد باشیم.

سرمربی ذوب آهن افزود: تلاش می‌کنیم سه امتیاز را در تبریز کسب کنیم. البته کار سختی داریم. ما این فصل در تمام بازی های لیگ غیر از بازی پدیده برتر از حریفان کار کردیم.

وی در خصوص محسن مسلمان و شایعه اخراج وی گفت: بحث اخراج مسلمان مطرح نیست و ما هر چه گفته ایم او عمل کرده و از وی راضی هستیم.

نمازی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: محروم نداریم و فقط محمد نژادمهدی مصدوم است و با ما به تبریز نیامده است. شرایط ما خوب است و همه بازیکنان را در اختیار داریم و با تمام توان تلاش می کنیم تا موفق باشیم.

وی در خصوص نقش تماشاگران تراکتورسازی در بازی فردا نیز گفت: بدون شک اگر بگویم انها در بازی فردا نقش ندارند دروغ گفته ام و هواداران تراکتورسازی پرشور و باانرژی هستند و ما سعی میکنیم فردا با تصاحب بازی و توپ و میدان این شور و اشتیاق هواداران را بگیریم.

سرمربی ذوب آهن ابراز داشت:  تراکتور در ضربات ایستگاهی فوق العاده خوب کار می کند و بازیکنان باکیفیتی همچون حاج صفی و شجاعی را در اختیار دارد. آنها تیم خوبی هستند و تلاش می کنیم از نقاط صعف این تیم استفاده کنیم.

نمازی ادامه داد: آنها دوست دارند روی زمین کار کنند و از عمق حمله کنند و با مهاجمان گلزنی که در اختیار دارند به گل برسند که البته ما نیز برنامه های خاص خودمان را برای بازی فردا داریم.

وی در خصوص تعطیلی لیگ برتر نیز گفت: این همه تعطیلی طبیعی نیست ولی به هرحال چون سرمربی تیم ملی می خواهد در جام ملت ها موفق شود برای همین تصمیم گرفته بیشترین زمان را با بازیکنان داشته باشد و انها را به شرایط ایده آل برساند. نظر کیروش این است که بازیکنان در لیگ آماده نمی شوند و دوست دارد خودش برنامه ها را جلو ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *