سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

اعتراض شدید نیمکت نشینان استقلال به داوری/ حضور آبی‌ها در تبریز

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه بازی‌ های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه ‌های کشور، تیم ‌های ماشین ‌سازی تبریز و استقلال از ساعت ۱۵ امروز دوشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

یکی از حاشیه های اصلی بازی امروز حضور هواداران آبی پوش در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز بود که خود را از تهران به تبریز رسانده بودند و مشغول تشویق تیم محبوب خود بودند.

این هواداران اندک استقلال پرچم آبی رنگ استقلال را نیز به ورزشگاه آورده بودند که روی آن دو ستاره هک شده بود.

اعتراض شدید نیمکت نشینان استقلال به داوری یکی دیگر از حاشیه های بازی امروز بود. در دقایقی از بازی امروز داور سوت های زیادی زد و این به مذاق استقلالی ها خوش نیامد و نیمکت نشینان تیم میهمان چند مرتبه به شدت به عملکرد داور اعتراض کردند.

داور این بازی وحید کاظمی است و محمدرضا منصوری و محسن سلطانی وی را در امر قضاوت یاری می کنند.

علی کریمی بازیکن استقلال در اواسط نیمه اول مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت. استقلال بعد از این اتفاق بیش از پنج دقیقه به صورت ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

با وجود هوای سرد و ابری تبریز و اینکه خیلی از بازیکنان دستکش به دست کرده بودند و تماشاگران نیز با کاپشن خود را به ورزشگاه رسانده اند ولی داور مسابقه پیراهن آستین کوتاه پوشیده بود و این باعث تعجب بازیکنان شده بود.

هواداران ماشین ‌سازی پرچم بزرگی از این تیم را روی سکوها پهن کرده بودند. بیش از دو هزار نفر از هواداران سبزپوشان تبریزی در ورزشگاه حاضر هستند و در میان آنها طرفداران تراکتورسازی نیز مشاهده می شود.

وینفرد شفر شال آبی ‌رنگ به گردن دارد و در اوایل بازی به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

خسرو حیدری و مهدی رحمتی پیش از شروع بازی برخورد گرمی با رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی داشتند.

ماشین سازی تبریز امروز در خانه به امید کسب دومین پیروزی خودش در لیگ برتر امسال است.

البته استقلال نیز در آن سوی میدان وضعیت خوبی ندارد و در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و حاشیه های زیادی نیز پیرامون این تیم شنیده می شود.

استقلال هم اکنون با ۱۴ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و ماشین سازی نیز با ۱۰ امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *