سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

اظهارات علی علیپور بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل الدحیل

به گزارش “ورزش تایمز”، علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس تهران پس از پیروزی سه بر یک تیمش برابر الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی گفت: نمایش زیبایی از خود به جا گذاشتیم و توانستیم در یک نیمه طوفان به پا کرده و بازی ای را که در نیمه اول با یک گل شکست خورده بودیم در نیمه دوم به سه گل برسیم و هم به دور بعد صعود کنیم.

علیپور تأکید کرد: فکر می کنم بازیکنان الدحیل دچار غرور شده بودند، کار را تمام شده می دانستند و مطمئناً هدفشان این بود که در پایان بازی، جشن صعود بگیرند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در نیمه دوم و با صحبت هایی که برانکو انجام داد هم قسم شدیم تا این بازی را با برد به پایان برسانیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

مهاجم پرسپولیس تهران در پاسخ به این سوال که دوست دارید در مرحله بعد با استقلال بازی کنید یا السد اظهار داشت: متأسفانه شنیدم استقلال یک گل از حریفش دریافت کرده و احتمال صعودش به دور بعد کم خواهد بود. بنابراین فکر می کنم باید مقابل السد قرار بگیریم و باید با شکست این تیم به فینال برسیم.

علیپور در پایان تصریح کرد: از همه هواداران ممنونم که شب خوبی را رقم زدند و توانستیم به یک برد شیرین مقابل الدحیل دست پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *