چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در مورد اتفاق تلخ گرجستان

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در مورد اتفاق تلخ گرجستان

به گزارش “ورزش تایمز” مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،باتوجه به اخبار واصله در خصوص حادثه رخ داده در کشور گرجستان برای ۲ نفر از نوآموزان فوتبال که از استان یزد اعزام شده بودند ، از سوی کمیته اخلاق مقرر شد حراست فدراسیون فوتبال و همچنین هیات فوتبال استان یزد ضمن  پیگیری و بررسی موضوع با قید فوریت،اقدام و نتیجه را گزارش کنند.

همچنین هیات فوتبال استان تهران مکلف شد ظرف دو هفته آینده کلیه مدارس غیرمجاز فوتبال را شناسایی و اقدامات قانونی لازم جهت پلمب و تعطیلی این مدارس را به عمل آورد. 

در این باره کمیته اخلاق به خانواده ها و نوآموزان فوتبال هشدار و اطلاع می دهد که ضمن دقت و بررسی لازم و دقیق هنگام ثبت نام فرزندان خود از قانونی بودن و داشتن مجوز فعالیت مدارس و مجموعه های فوتبال مورد نظر اطمینان حاصل کنند و در صورتی که با موارد و فعالیتهای غیرقانونی توسط مجموعه های فوتبالی و مدارس فوتبال نظیر برگزار کننده تور و تورنمنت های داخلی و خارجی روبرو  شدند سریعا مراتب را از طریق شماره تلفن ۴۴۷۳۸۴۰۲- (۰۲۱) به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گزارش کنند.

به گزارش “ورزش تایمز”، در این حادثه دو نوجوانی که به همراه  این تیم راهی گرجستان شده بودند، غرق شدند و براساس گزارش ها حال یک بازیکن دیگر نیز وخیم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *