سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

اشتباهات زیادی برابر تراکتور داشتیم/عملکرد نیمه دوم ما شرم‌آوربود

به گزارش “ورزش تایمز”، امید نمازی عصر امروز جمعه در نشست خبری بعداز بازی تراکتورسازی با ذوب آهن اصفهان که با برتری تیم تبریزی به پایان رسید گفت: بازی سختی را شاهد بودیم و اشتباهاتی داشتیم که باعث شکست ما شد.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم با عدم تمرکز بازیکنان ما روی ضد حمله حریف همه چیز را واگذار کردیم، گفت: شیرازه تیمی ما امروز با حضور این همه هوادار و همچنین دو گل حریف به فاصله چند دقیقه از هم پاشید.

نمازی با تاکید بر اینکه نیمه دوم همه چیز را به حریف واگذار کردیم، گفت: امروز دو نیمه متفاوت داشتیم، در نیمه اول با یک بازی خوب به گل رسیدیم اما در نیمه دوم تمرکز کافی را نداشتیم و عملکرد شرم آوری از خود نشان دادیم.

وی با بیان اینکه در این چهار بازی باقیمانده تا نیم فصل باید همه امتیازات را کسب کنیم، ادامه داد: حتی مساوی هم به درد ما نمی‌ خورد و اگر یک مساوی هم بدهیم شاید دیگر من همراه تیم نباشم.

نمازی با اشاره به اینکه باید در این تیم تغییراتی حاصل شود و مشکلاتمان برطرف شود، افزود: در پایان به بازیکنان گفتم چگونه می ‌شود در نیمه اول فشار این ۸۰ هزار هوادار تراکتور را تحمل کرد و بعد در نیمه دوم به این شکل بازی کنیم و چهار گل دریافت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هر چه داد می‌ زدم کسی صدایم را در کنار زمین نمی‌ شنید، گفت: در طول هشت دقیقه سه گل خوردیم و نیاز به یک لیدر داشتیم. به عنوان مربی شک ندارم در بلند مدت به شرایط بهتری می ‌رسیم.

نمازی با بیان اینکه با پتانسیلی که در نیمه اول از بازیکنانم دیدم به آن‌ها و کارم اطمینان دارم، ادامه داد: از اول فصل مشکلاتی داشتیم اما با پیروزی برابر نساجی فصل را آغاز کردیم.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به بازی های تیمش در این فصل گفت: در برابر سپاهان و استقلال هم شایسته برد بودیم اما با رفتن بازیکنانی نظیر تبریزی کارمان سخت شد.

وی در خصوص بازی امروز نیز گفت: وقتی یک بر صفر در نیمه اول جلو هستیم، بازیکن نباید بازی را رها کند و حریف را پرس کند.

نمازی با بیان اینکه تراکتور بعداز گل دوم برتر از ما کار کرد، افزود: به تیم حریف و هوادارانش تبریک می گویم.

وی گفت: با تلاش و وحدت بازیکنان به کورس باز خواهیم گشت. باید در بازی های آینده کمترین اشتباه را داشته باشیم و در بازی ها پیروز شویم.

وی با بیان اینکه باید در طول ۹۰ دقیقه تمرکز کامل را داشته باشیم، گفت: نباید مثل امروز فقط ۴۵ دقیقه خوب بازی کنیم، بازی ۹۰ دقیقه است. بعد از دو گلی که خوردیم، تراکتورسازی راحت بازی می‌کرد و هیچ استرسی در زمین مسابقه نداشت.

سرمربی ذوب آهن اصفهان با تاکید بر اینکه تغییرات در کادرفنی دست من نیست، گفت: اینکه بعد از ۴۵ دقیقه به این شکل تیم از هم بپاشد، اگر مقصر من هستم باید هیات مدیره تصمیم بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *