سه شنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

استیلی: تلاش برای آنالیز حریفان تیم امید آغاز شده است

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره دیدار زلاتکو کرانچار  با رییس فدراسیون و حضور وی در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: نشست بسیار خوبی را با رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه داشتیم و در این جلسه مدیران فدراسیون، حمایت کامل و قاطع خود را از برنامه ریزی های تیم امید ایران اعلام کردند.

وی تاکید کرد: شخص آقای تاج هم در این نشست، بر همراهی باشگاه ها با همه تیم های ملی تاکید کرد که این موضوع و حمایت رییس و هیات رییسه فدراسیون باعث دلگرمی ما است. من هم سعی کردم در جلسه با هیات رییسه، گزارش های مربوط به وضعیت تیم امید در مقطع کنونی را ارائه دهم.

استیلی ادامه داد: برنامه ریزی های مربوط به تیم امید ایران با قدرت و جدیت پیش می رود. این تیم هم اکنون در اردو قرار دارد و کادر فنی تیم امید ایران پس از برگزاری اردوهای انتخابی، کار جدی را برای آماده سازی تیم آغاز کرده است. در ادامه اردوهایی برای آماده سازی هر چه بیشتر تشکیل می شود و با بهترین ها راهی بازی های آسیایی جاکارتا می شویم.

مدیر تیم فوتبال امید درباره گروه ایران در رقابت های آسیایی جاکارتا بیان داشت: به هر حال رقبای ما در این گروه، حریفان سختی محسوب می شوند. به همین دلیل،ما باید خودمان را آماده رویارویی با هر حریفی کنیم. از روز گذشته، تلاش گروه آنالیزور تیم امید برای کسب اطلاعات لازم از حریفان آغاز شده و به طور حتم، کادر فنی با اطلاع کامل از شرایط حریفان تیم را به میدان می فرستد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *