چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

استیلی بعد از جلسه با تاج: در آرامش به کار خود ادامه می‌دهیم

به گزارش “ورزش تایمز”، حمید استیلی درباره دیدار امروز خود با رییس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: همانطور که دیروز گفتم بر این باورم اهداف همه افرادی که به فوتبال ایران و موفقیت آن علاقمند هستند یکی است. روشن است که وقتی این علاقه با مسئولیت تلفیق می شود، شدت بیشتری پیدا می کند و کلیه اعضای تیم امید برای موفقیت تیم ملی بزرگسالان و سایر تیم های ملی آرزوی موفقیت دارند.

وی ادامه داد: امروز با رییس فدراسیون فوتبال به صورت مفصل صحبت کردم. ما ۱۸ تیم ملی داریم که دائما در حال تمرین و اردو و مسابقه هستند و امیدوارم پشتیبانی  و حمایت فدراسیون از تیم امید همچنان تداوم داشته باشد.

مدیر تیم فوتبال امید تصریح کرد: رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گویی که با من داشتند بر یکرنگی و همدلی خانواده فوتبال تاکید داشتند. آقای تاج گفتند که نباید کاری کنیم در روابط میان خانواده فوتبال خدشه ای وارد شود. توصیه های رییس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعا سرلوحه فعالیت و برنامه های تیم ملی امید قرار خواهد داشت. تاکید رییس فدراسیون فوتبال در این شرایط این بود که امکانات مربوطه براساس عدالت بین همه تیم های ملی تقسیم شود.

استیلی افزود: برنامه های تیم فوتبال امید با قدرت در حال اجرا است. سعی می کنیم در آرامش به فعالیت خود ادامه بدهیم. از همه دوستان عزیز، همبازیان سابقم و مردم گرامی و خانواده فوتبال که در این چند روز به من لطف داشتند هم سپاسگزارم و از آنها تقاضا دارم در مسیر و روند آرامش به همه تیم های ملی کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *