سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

استقلال نمی‌خواست بازنده باشد/ به خط دفاعی فولاد تبریک می‌گویم

به گزارش “ورزش تایمز”، سروش رفیعی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی گفت: تیم ما عملکرد فوق العاده ای برابر استقلال داشت. من به خط دفاعی تیمم افتخار می کنم که توانست بازی خوبی از خود ارائه کرده و اجازه گل زنی به مهاجمان استقلال را ندهد.

وی تأکید کرد: استقلال نمی خواست در تهران و مقابل هوادارانش بازنده باشد و تلاش مضاعفی کرد تا بتواند به گل دست یابد. البته چند موقعیت هم داشت که خوشبختانه دروازه‌بان و خط دفاع ما خیلی خوب مقابل مهاجمان استقلال ایستادند و اجازه ندادند دروازه ما باز شود.

رفیعی خاطرنشان کرد: هنوز در ابتدای راه هستیم و مطمئن باشید فولاد به هماهنگی کامل دست پیدا خواهد کرد و شما بازی های بهتری از دو تیم خواهید دید.

وی درپاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد خود در مقابل استقلال راضی بودی؟ گفت: من نباید در این خصوص صحبت کنم بلکه باید مربیان در این مورد نظر بدهند. زمانی که در زمین بودم تمام تلاش خود را کردم تا بتوانم بازی قابل قبولی برابر استقلال انجام دهم.

رفیعی در ادامه خاطرنشان کرد: من تا نیم فصل بازیکن فولاد هستم و تمام فکرم موفقیت این تیم است و در حال حاضر به پرسپولیس فکر نمی کنم و تمام تلاش خود را خواهم کرد تافولاد بتواند جایگاه بهتری در جدول پیدا کند.

هافبک فولاد در پایان تصریح کرد: از اندک هواداران فولاد که به تهران آمده و تیمشان را تشویق کردند ممنونم و امیدوارم توانسته باشیم با امتیازی که در تهران کسب کردیم دل آنها را شاد کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *