چهارشنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۷

استقلال مثل تیم زیر ۲۱ سال است/ شانسی برای موفقیت نداریم!

به گزارش “ورزش تایمز”، وینفرد شفر در تمرین امروز دوشنبه استقلال در جمع خبرنگاران درباره شرایط این تیم گفت: تیم ما شبیه به تیم زیر ۲۱ سال است به علاوه چند بازیکن باتجربه. خیلی از بازیکنان داخلی از این شرایط خوشحال نیستند و اینرا درک می کنم. بازیکنان داخلی قلب باشگاه هستند. آنها از سالهای قبل مطالباتی دارند و برای همین از آقای فتحی خواستیم امروز به تمرین بیاید.

وی افزود: شاید شرایط ما برای بازی اول با پیکان خیلی خوب نباشد. پنج بازیکن ما از بازی آخر با ذوب آهن در استقلال نیستند. بهترین آرزوها را برای هواداران دارم. یک مقدار به زمان نیاز داریم چون تیم جوان شده است. با این شرایط خیلی شانس بزرگی برای موفقیت های بزرگ نداریم! اعضای تیم با تمام توان تلاش می کنند ولی بازیکنان جوان ما به سه، چهار ماه زمان نیاز دارند.

سرمربی استقلال درباره دیدار با پیکان و برنامه هایش برای این بازی تاکید کرد: داریم کارمان را انجام می دهیم. راجع به بازی از الان نمی توانم حرفی بزنم ولی امیدوارم بازیکنان از لحاظ ذهنی آزاد شوند. آنها یکسری گلایه ها و مشکلات مالی دارند که تمرکز نداشتند. برای همین از آقای فتحی خواستیم که بیایند.

شفر در پاسخ به این سئوال “ورزش تایمز” که آیا با جباروف و تیام صحبتی برای بازگشت به ایران داشته است؟ گفت: در اردوی تیم در استانبول با این بازیکنان ملاقات کردم. همزمان با مدیران سابق استقلال صحبتی داشتند و گفتند که تا فردا پولشان به دستشان می رسد که این اتفاق رخ نداد. من تماسی با آنها نداشتم. از هواداران می خواهم بیشتر از قبل از تیم حمایت کنند چون تیم ما جوان شده است. 

سرمربی استقلال در ادامه مصاحبه با خبرنگاران را رها کرد تا به جلسه امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با اعضای تیم برسد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *